Marvel Strike Force İndir

0
26

Marvel Strike Force Nedir?

Marvel Strike force marvel çizgi romanlardaki kahramanlar ile süper kötü adamların dünyayı ele geçirmeye çalışan güçlere karşı savaşını konu alan çarpıcı görselleri ile desteklenen ios ve android platformlarda çalışan mobil bir oyun uygulamasıdır.

Marvel Strike Force Ne işe yarar?

İronman, örümcek adam, kaptan Amerika gibi kahramanlar ile kötü adamlardan oluşan birlikle dünyayı ele geçirmeye çalışan kötü güçlere karşı savaşılması stratejisiyle gerçekleşen eğlenceli, heyecanlı bir oyundur. Bu sayede eğlenceli zaman geçirilmesi amaçlanmaktadır. Strateji geliştirilmesini, filmlerde görülemeyecek dövüş hareketlerini uygulama imkanı vermektedir.

Marvel Strike Force Neler sunuyor?

Oyun uygulaması marvel çizgi romanlarındaki kahramanlar ile süper kötülerin oyun aşamalarını geçtikçe donatılarak oyunun daha zevkli ve sürükleyiciliğinin artmasını sunmaktadır. Çarpıcı görseller eşliğinde, tek dokunuşla gerçekleşen kombo hareketlerle evrenin kötü adamlarına karşı savaşma imkanı sağlamaktadır. Çizgi film kahramanları sayesinde girişilen savaş gerçekçi bir deneyim hissi oluşturmaktadır.

Marvel Strike Force Özellikleri?

Süper kahramanlarla ve süper kötülerin bir araya getirilerek bir birlik oluşturulmasını sağlar. Taburla evrenin kötülerinin 5’er 5’er eşleşerek dövüş tekniklerinin kombo halinde kullanılabilmektedir. Oyun ilerledikçe kahramanların özelliklerinin donatılmasını ve yükseltilebilmektedir. Çarpıcı görsellerle klasik oyun anlayışının ötesine geçerek destansı çatışma deneyimi yaşanmasını sağlar. Yapılacak savaşlarla stratejik egemenliğin sağlanması gerçekleştirilecektir. Grafik ve ses özellikleri sayesinde gerçekçi bir savaşa girişilerek farklı taktik ve stratejiler geliştirilebilecektir. Oyunda Örümcek adam, Kaptan Amerika, Doktor Strange, Groot, Roket Rakun, Elektra, Loki, Iron man, süper kötülerin görüntüleri ve rakiplerin görüntüleri gerçekçi görünüm desteği sağlamaktadır.

Marvel Strike Force Nasıl kullanılır?

Google play store ve App store’dan indirilen uygulama sonrasında başlatılan oyunda seçilen süper kahramanlarla, süper kötülerden birlik oluşturularak dünyayı ele geçirmeye çalışan kötülerle 5’erli gruplandırılarak savaştırılması seri hareketlerle düşmanın yenilmesini sağlanacaktır. Süper kahramanlar ve süper kötüler özelliklerine göre gruplandırılması kazanma sansını artıracaktır. Oyun bittiğinde farklı gruplandırmalar yaparak kazanma şansı tekrar elde edilebilecektir. Her savaş sonucu kazanılan ekstralarla kahramanlar güçlendirilebilecek evrenin kötüleri yenilerek dünya istiladan kurtulacaktır.

Marvel Strike Force Nasıl indirilir?

Android cihazlar için Google Play Store’ dan uygulama indirilebilecektir. İos cihazlar için Appstore’dan uygulama indirilebilecektir. Uygulama cihaza indirildikten sonra kurularak eğlenceye başlanabilecektir.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Tıklayınız