Mario Run Android’ e geliyor. Ön kayıt nasıl yapılır?

0
690

Mario Run Oyunu Tanıtımı, Çıkış Tarihi

Her çocuğun bir dönem tutkuyla oynadığı Super Mario oyunu artık daha profesyonel bir biçimde kullanmış olduğumuz mobil cihazlarda yerini almaya hazırlanıyor. Iphone 7’nin lasmanın da IOS’a geleceği yayımlanan Mario Run oyunu şimdi Android’te.

Nintendo Co yayıncılığında Google Play Store da yerini alan Super Mario Run oyunu şimdilik indirilemiyor. Google Market’e girdiğiniz zaman Ön Kayıt seçeneğinin yer aldığını görüyorsunuz. Eğer Ön Kayıt butonuna tıklarsanız Super Mario Run oyunu markette indirilecek hale gelir gelmez Play Store’dan bir bildirim alıyorsunuz. Bu bildirim neticesinde Super Mario Run oyununu rahatlıkla telefonunuza indirebilirsiniz.

Birçok oyun sever kişinin sabırsızlıkla beklediği oyun şimdiden sızdırılan APK lar sayesinde belirli kullanıcılar tarafından oynanabiliyor. Bu noktada aklımıza yıldızı birden parlayıp birden sönen Pokemon Go oyunu da gelmiyor değil. Yüklenen bu APK ların virüslü olabilme ihtimalini hatırlatarak, orijinal yayıncı olan Nintendo Co. tarafından telefonunuza indirilmesini beklemenizde fayda var.

Super Mario Run Oyunu Ne Zaman Geliyor?

Nintendo, Super Mario Run oyunu için resmi sosyal hesabından çıkış tarihini belirledi. Nintendo Co ya göre 2017 yılının Mart ayında Google Play Store da yerini alacak.

Super Mario Run Detayları

Nintendo Co firmasının açıklamasına göre oyunu tek elinizle oynayabiliyorsunuz. Bu önemli bir madde keza otobüsteyken, elimiz doluyken veya araç kullanırken (tavsiye etmiyoruz) oyunu tek elle oynayabiliyorsunuz.

Dünya Turu

Tüm Super Mario Run oyunu oynayan kullanıcılarla aynı platformda toplanıp oyunu online oynayabiliyorsunuz. Online oyunun her zaman için rekabeti ve zevki arttırdığını söyleyebiliriz.

Farklı Ortamlar

Oyunda birçok farklı ortamda ilerleme sağlıyorsunuz. Hayalet evler, Mağaralar, Ovalardan geçiyorsunuz. Oyun bir süre sonra sizde bağımlılık yaratabilen cinsten ve görsellere bakacak olursak gayet kaliteli grafiklerle karşımıza gelecek.

Oyunu Hatırlayalım Mı?

90’lı yıllara gidip Super Mario oyununu hatırlayalım biraz. Kahramanımız, esir olan prensesi kurtarmak için birçok tehlikeli yollardan geçerek en son Dinozor ile kapışıyor. Karşınıza gelen kutulardan kimi zaman altın kimi zaman mantar kazanabiliyorsunuz.

Kazanılan mantarlar sayesinde kahramanımız biraz daha güçlenerek karşısına çıkan zararlı çiçek, canını yakan küçük canavarlara karşı koruma ve atak yapmasını sağlıyor.

Ön kayıt yapmak için

Super Mario Run
Super Mario Run
Price: Free

iPhone ve iPad için Super Mario Run indir

 

Tıklayınız