Lumia (Windows Phone) için Line indir

0
727

Line uygulaması, Whatsapp’ın ardından en çok kullanılan ve Windows Phone işletim sistemiyle çalışan Nokia Lumia akıllı cihazlara ücretsiz indirebileceğiniz mesajlaşma, sesli görüşme servisidir. Dünya çapında 1 milyardan fazla indirilerek büyük bir başarı yakalayan Line uygulamasını indirerek arkadaşlarınızı bulabilir, onlara yazışlı mesaj göndermeye başlayabilirsiniz.

Anlık mesajlaşma uygulaması olmanın yanında Line,kullanıcılarına resim ve fotoğraf gönderme, video yollama, sesli mesajlaşma gibi özellikler de tanıyor. Metro görünümlü arayüzü ile kullanıcılara normal mesajlaşma uygulamalarından daha farklı bir atmosfer yaratan Line uygulamasını, Whatsapp, Tictoc, Tango, Wechat benzeri uygulama arıyorsanız kullanmaya başlayabilirsiniz.

line-android-indir

Duygularınızı ve hislerinizi mesaja dökemiyorsanız; Line’ın sizin için özel olarak geliştirdiği stickerlardan faydalanabilir, sevdiklerinizi, ailenizi, erkek veya kız arkadaşlarınızı şımartabilirsiniz. Android, iOS, Blackberry OS, Windows ve Mac sürümlerinin yanında Windows Phone versiyonu da bulunan uygulamayı Lumia model akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Line’ın güncel versiyonunu Lumia için indirmek ve cihazınıza ücretsiz yüklemek için buraya gidin. Line’ın yepyeni ayrıcalıklarla dolu dünyasından siz de faydalanın.