Lovoo – Sohbet Et Ve Buluş İndir

0
2

 Yeni insanlarla tanışmak ve yeni şeylerin keşfi konusunda insanların farklı ilgi alanlarına ve bireysel farklılıklarına dayalı hizmet sunulmaktadır. Farklı insanları ve farklı hikayelerin bir araya geldiği bir uygulamadır.

 Uygulama dahilinde yer alan konum seçeneği ile kendi bölgenizle kalmayıp farklı şehirlerdeki ve hatta dünya üzerindeki kişileri görmeniz sağlanır. Uygulamanın bölge belirleyebilmesi için telefonlarda konum özelliğinin aktif olması gerekir. Arkadaş olmak istediğiniz kişilere radar, kişileri arama ve eşleştirme gibi özellikleri aracılığı ile ulaşım sağlanır. Bu özellikler vasıtasıyla ulaşılan kişilere mesaj atmak, onların profillerini görmek ve mesaj ile ulaşım sağlamak mümkündür.

 Kullanımı Nasıldır?

 Uygulamanın indirilmesi ile beraber sohbet programı uygulamanın ayarlar alanına gidilerek kendinize has kriter ve ölçütlerin belirlenmesi gerçekleştirilir. Yine uygulamanın ayarlar bölümünde tanışmak istediğinin arkadaşların hangi bölgelerden olmasını istediğinize göre belirlemesi yapılır. Uygulama içerisinde çevrim içi olan arkadaşlarınız profil fotoğrafları ile programda görünürken çevrim içi olmayan kişiler profil fotoğrafsız bir şekilde program içinde görünecektir. Ayrıca tanışma gerçekleştirmek istediğiniz kişiler ile uygulama içerisinde mesaj yolu ile iletişime geçmeniz mümkündür. Profilde ve mesajlar aracılığı ile arkadaşlarınıza ve eşleşme olan profillere kendiniz hakkında daha fazla bilgi vermek ve profil fotoğrafı paylaşmak mümkündür.

 Uygulamanın Özellikleri

 Arkadaş bulma ve görüşme yapabileceğiniz uygulama ücretsiz indirme ve kullanma özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda edineceğiniz arkadaşların hangi konumdan nereden olacağına da konum tabanlı geliştirilmesi ve çalışması ile beraber uygulama aracılığıyla size yakın veya uzak olan kişileri yine mahalleleri ve semtlerine bölgelerini görerek ulaşmak mümkündür. Ayrıca uygulamada istenmeyen mesajları engelleme özelliği de bulunmaktadır. Engelleme özelliği ile profilinde fotoğraf yer almayan ve eşleşme olmayan profilleri profil doğrulaması yapılmamış kişileri, sizin kriterlerinize uygun olmayan, şikayet edilen ve engellenen kişileri mesaj konusunda da engelleyebilirsiniz. Eşleştirme özelliği ile çevredeki kişilere ve profillere ulaşım sağlanarak yeni insanlarla tanışılabilir. Uygulamaya yapacağınız düzenli girişler sayesinde kredi sistemi ile çalışması doğrultusunda belirli oranlarda kredi sahibi olabilirsiniz. Profilin doğrulanması ve belli sosyal medya hesapları üzerinden kayıt olmanız dahilinde de kredileriniz etkilenecek ve ek kredi kazanılacaktır.

Bu uygulama ücretli mi? ücretsiz mi?

 Yeni insanlar ile tanışma amaçlı kullanılan flört programı ücretsiz olarak uygulama indirme alanlarından indir tuşuna basılarak indirme gerçekleştirilir.


Hangi uygulama mağazasından indirebilirim?

 Konum içerikli olarak çalışan uygulamayı yeni arkadaşlar edinmek ve chat yapmak amacıyla IOS ve adroid ile uyumlu olan ve bu bu portallar dahilinde indirebilirsiniz.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Forum Sayfasına yönlendirileceksiniz

 

Son Konular