Android için Kulaklıksız Radyo uygulaması indir

0
3748

Bildiğiniz üzere Android cihazlarda radyo dinlemek için telefona kulaklık takılı olması gerekiyor. Ancak kulaklık kullanmadan radyo uygulaması çalıştırmanız ve bulunduğunuz bölgedeki tüm frekanslarda mevcut olan radyo kanallarına ulaşmanız mümkün.

Kulaksız radyo dinlemek için telefona indirmemiz gereken programın adı TuneIn Radio. Dünya genelinde en çok radyoyu kapsayan ve kaliteli radyo yayını hizmeti veren TuneIN Radio sayesinde mevcut internet bağlantı ile kesintisiz radyo dinlemesi yapabilirsiniz.

Kısaca TuneIn Radio

En çok indirilen radyo dinleme araçlarından biri olan TuneIn ile NumberOne, Fenomen, PowerFm, Metro FM, Alem FM, Radyo D ve diğer yerel radyo kanallarına erişin. Sevdiğiniz radyo kanallarını favorilere ekleyin. Dinlediklerinize benzer kanalları listenize yerleştirin. Popüler, spor, haber, sohbet, müzik, sesli kitap ve diğer kategorilerde en iyi radyo kanallarını görüntüleyin. Radyo araması yapın ve dinlemek istediğiniz radyoyu başlatın. TuneIN’e kayıt olma işlemini tamamlayarak profil oluşturun ve kişiselleştirin.

Kulaklık olmadan radyo nasıl diyenlerin tercih edebileceği TuneIn Radio’yu Android için yüklemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanabilir, tercihinize göre, hem Google Play Store üzerinden hem de apk formatında indirme yaparak kulaklıksız radyo dinlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

Sitemizde TuneIn Premium bedava indirme linki mevcut olmamakla birlikte illegal paylaşımlar yapmamaktayız. Daha fazla bilgi almak için yorum panelimizi kullanın.

TuneIn Radio
TuneIn Radio
Developer: TuneIn Inc
Price: Free

Boyut: 16.7 MB

Kategori: Müzik

Gereksinim: Android 4.0 ve üzeri

Sürüm bilgisi:15.2

İndir

İnternet radyo - PCRADIO
İnternet radyo - PCRADIO
Developer: PCRADIO
Price: Free

Radio FM !
Radio FM !
Price: To be announced

RADYO
RADYO
Developer: RADYO
Price: Free

AndroTurk Radyo - Radyo Dinle
AndroTurk Radyo - Radyo Dinle