KPSS Güncel Bilgiler 2016 uygulama indir (Android)

0
386

Türkiye’de milyonlarca öğrenciyi ilgilendiren ve mesleğe dair büyük önem arz eden KPSS çalışma alanları teknolojinin gelişmesiyle genişliyor. Bu alanlardan biri de akıllı cihazlar. Artan eğitim yayınları sayısı, yaygınlaşan dersaneler ve etüd merkezlerinin ardından internet platformunda da çok sayıda kaynağa ulaşabileceğiniz KPSS’nin şimdilerde Play mağazasında yüzlerce uygulaması bulunuyor.

KPSS uygulamaları arasından tanıtacağımız KPSS Güncel Bilgiler 2016, normal eğitim uygulamalarından farklı bir formata sahip. İsminden de anlaşılacağı üzere öğrenciyi hem sınava hem de hayata yönelik geliştirmeyi amaçlayan uygulama sayesinde daha donanımlı bir hale gelmeniz mümkün. Boş zamanlarınızı verimli geçirmek için tercih edebileceğiniz eğitim aracının özellikleri şu şekilde:

kpss-guncel-bilgiler-1

Uzman kadro tarafından hazırlanan uygulama haftalık olarak güncellenir ve internetsiz çalışır. Sürekli güncel bilgiler eklenerek kendini yeniler ve hem sınava hem de hayata dair kültürel, popüler bilgiler sunar. Artık soru cevap platformu da olan uygulama çok daha öğretici.

Eğer siz de mobil cep cihazınız üzerinden KPSS’ye çalışmak için kaliteli ve sıkmayan uygulama arayışı içerisindeyseniz listenize bu eğitim yazılımı yükleyebilirsiniz.

KPSS Güncel Bilgiler 2016
KPSS Güncel Bilgiler 2016
Developer: Etki Ajans
Price: Free

 

Tıklayınız