Knife Hit indir

0
16

Nedir?

  Knife Hit Google Play Store’da Android 4.0.3 üzeri yüklü cihazlar için Ketchapp firması tarafından geliştirilmiştir. Play Store’da Arcade kategorisinde ücretsiz olarak sunulmasının yanında Reklam içeren ve uygulama içi satın alma özelliği bulunan oyunun 10 milyonu aşkın indirme sayısı bulunmakta. Ortalama 4,5 puana sahip olan bu uygulama iyi uygulamalar arasında yerini alıyor.

Ne İşe Yarar?

Okulda sırada işte herhangi bir mekanda herhangi bir vakitte oynanabilecek bir oyundur. Bağımlılık yaratır ve kolay kolay skor elde edilemez. Bölüm geçtikçe yeni bıçakların açılması özelliği kullanıcıyı oyuna daha çok bağlamaktadır.

Neler Sunuyor?

Oyun ilk kurulumda gelen standart haritada başlayarak standart bir bıçak sunuyor. Sonrasında geçilen bölüm başında yeni bıçaklar ve yeni haritalar açabilme özelliği sunuyor. Bu özellikler yanında Lider Tablosu bulunması oyunda diğer oyunculardan ne kadar iyi ne kadar kötü olduğunuzu görmenizi sağlıyor. Facebook ile bağlanabilme özelliği ve günlük hediyeleri bulunuyor.

Özellikleri?

Son güncellemesini 25 Mart 2018 tarihinde yapan uygulama bu güncellemesi ile birlikte sürümünü 1.6 ya çıkarmış bulunuyor. 55M boyutunda olan bu oyun telefon hafızasında ufak bir yer kaplıyor ve uygulama içi satın alma fiyatları 7,89TL ile – 76,99TL arası değişkenlik gösterebiliyor. Orman haritasını son güncellemeyle beraber oyuna ekleyen Ketchapp ekibi oyunu bir hayli güncel tutuyor. Lider tablosunun gerçek zamanlı olması oyuncuların yaptıkları skorların Dünya üzerindeki diğer oyuncularla karşılaştırmasını anında görebiliyor ve bu oyuna kullanıcıları daha çok bağlamakta.

Nasıl Kullanılır?

Uygulama başarılı bir şekilde indirildikten sonra kısayol üzerinden oyuna giriş yapılır. Google+ hesabı veya Facebook ile bağlanıldıktan sonra basit olan ara yüz ekranda görünür. “PLAY” yazılı yeşil kutucuğa hafifçe dokunarak oyun başlatılır ve verilen haritalarda boş olan yerlere hafifçe dokunarak bıçaklar atılır. Atılan bıçaklar tahtaları delene kadar böyle devam eder.

Nasıl İndirilir?

Android 4.0.3 veya üzeri kurulu cihazlarda Google Play Store’a girilir. En üstteki beyaz arama çubuğuna Knife Hit yazılarak aratılır. Uygulamanın sekmesine tıklanarak yandaki yeşil yükle butonuna hafifçe tıklanarak istenen izinlere onay verildikten sonra uygulama indirmesi saniyeler içinde başlar. Ana ekranda kısayol oluşturuldu bildirimiyle birlikte uygulamanın indirilmesi tamamlanmış olur.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Tıklayınız