Kız Kıza Sosyalleşmenin Yeni Adı: Pudra Appstore’da

0
1002

Kız kıza sosyalleşmenin tadı Pudra ile çok daha eğlenceli bir hal aldı. Türkiye’de kız kıza sosyalleşme alanında bir ilki gerçekleştirerek sosyalleşmeye farklı bir boyut kazandıran Pudra uygulamasına iPhone ya da İOS tabanlı işletim sistemine sahip tablet ve benzeri her türlü cihazdan erişebilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip olan telefonlarda uzun zamandır kullanılabilir durumda olan Pudra uygulaması yayınlandığı günden bu güne kadar hızla büyüdü ve barındırdığı özelliklerle de uzun zaman boyunca tercih edilmeye devam edecek gibi görünüyor.

iPhone telefonlarda ve iPad tabletlerde uygulamayı kullanmak için aşağıdaki linke tıklamanız ya da telefonunuzdan markete girerek uygulamanın ismini aratmanız yeterlidir. Daha sonra kız kıza sohbet edebileceğiniz ve sorular sorabileceğiniz uygulamanız hazır hale geliyor.

Pudra uygulaması ile yapabilecekleriniz elbette bunlarla sınırlı değil. Uygulama sayesinde pek çok ünlü markanın bayanlara özel indirimlerini de takip ederek çok daha ucuza ürünler alabilirsiniz.

Uygulama sayesinde fotoğraflar de paylaşabiliyorsunuz ya da takip altına aldığınız diğer kullanıcıların fotoğraflarını görebiliyorsunuz. Bu fotoğraflara yorum yapmak ya da size gelen isteklere cevap vermek de uygulama sayesinde çok kolay.

Telefonunuz yanınızda olmadığı zamanlarda da uygulamayı web üzerinden kullanabilir, aynı hesabınıza ait ara yüze bilgisayarınızdan da erişebilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızdaki bir fotoğrafı da hesaba atabiliyorsunuz.

İlginizi çekecek pek çok yazıya da uygulama hesabınızdan erişerek kadınlara özel konularda bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak diğer sosyal hesapları ya da uygulamaları yönetmek kadar kolay ve pratik bir yapıya sahip durumda ve her zaman elinizin altındadır. Zaten siz de daha önce başka sosyal platformlar kullandıysanız hiçbir yabancılık çekmeden bu uygulamaya hemen alışacaksınız.

Astrolojiden, moda ve sağlık alanına pek çok konuyu uygulama üzerinden bulabilir ve bu konular hakkında kendi görüşlerinizi de belirtebilirsiniz. Pudra ile ilginizi çeken tüm konuları takip edebilir ve sosyalliğinize sosyallik katabilirsiniz.

Burada diğer kullanıcılardan alacağınız ipuçları ve pratik bilgiler ile birlikte günlük hayatınızda sorunlarla kolay biçimde baş edebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı hemen kullanmaya başlayın ve kendinize özel bu büyülü dünyadaki yerinizi hemen alın.

https://www.youtube.com/watch?v=OclNcRjVnmY

 

Pudra Appstore’da indirmeniz için sizi bekliyor.

Pudra
Pudra
Developer: Pudra
Price: Free

 

Tıklayınız