Kiwi nedir? Kiwi uygulaması nasıl kullanılır?

0
606

Geçtiğimiz günlerde popülerleşen ve günden güne büyüyen Kiwi uygulamasının kullanıcı sayısı 1 milyonu aşmış durumda. Acaba Facebook davetleriyle milyonlarca kullanıcıya ulaşan Kiwi uygulamasının ne işe yarıyor, Kiwi ile neler yapabiliriz? Android ve iPhone için Kiwi uygulaması var mı? İşte tüm bu soruların yanıtı..

Kiwi uygulaması nedir, ne işe yarar?

Kiwi uygulaması, bir zamanların oldukça popüler olan ve şuanda hala daha hatrı sayılır aktif kullanıcısı bulunan Ask.fm’in benzeridir diyebiliriz. Zekasını kullanarak Facebook üzerinden tanıtımını ücretsiz olarak yapan ve uygulamayı kullanmaya başladığınızda tüm Facebook arkadaşlarınıza davet yollayan Kiwi’de arkadaşlarınıza rastgele sorular sorabilir, birbirinizi takip edebilirsiniz.

Kiwi nasıl kullanılır?

İstediğin kişiye istediğin soruyu sormanı sağlayan Kiwi uygulaması aslında bir oyun. Her kullanıcının kendine ait bir profili var ve sorularını bu profil üzerinden soruyor ya da gelen soruları yanıtlıyor. Kiwi kullanıcıları dilerse mevcut sorulardan herhangi birini seçip cevaplayabiliyor.

kiwi-uygulama-resimler

Etkileşimi arttırmak için ise takip sisteminden faydalanabilirsiniz. Arkadaşlarınızı, soru sormak ya da almak istediğiniz kişilerle takipleşebilirsiniz. Bunların yanında Profiliniz için fotoğrafınızı yükleyebilir, beğendiğiniz yanıtları Facebook beğen butonuyla beğenebilirsiniz.

Kiwi uygulamasını nasıl indirebilirim?

Kiwi, Android ve iOS işletim sistemine sahip telefon ya da tabletler için ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulamayı cihazınıza yüklemek için sahip olduğunuz platforma tıklayın.

ANDROID için Kiwi indir

IOS için Kiwi indir

Kiwi’yi Lumia için indirebilir miyim?

Kiwi uygulamasının Windows Phone bulunan Nokia Lumia ve Lumia modelleri için indirilebilir sürümü şuan için bulunmamaktadır. WP için Kiwi çıktığında başlığımız güncellenecek ve indirme bağlantıları yayımlanacaktır.