Kaspersky uygulamaları indir | Android

0
358

Kaspersky güvenlik alanında kendini kanıtlamış ve 400 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan başta cihaz ve web koruması olmak üzere çeşitli alanlarda hizmet veren firmalardan biri. Desktopların ardından Android cihazlarda da varlığını gösteren, en çok indirilen ve popüler hale gelen Kaspersky Antivirus & Security uygulamasını bünyesinde barındıran, Kaspersky’in tüm Android araçlarını bu yazımızda listeliyoruz.

Kaspersky Antivirus & Security 

Antivirus ve güvenlik koruması tek bir araçta sağlanıyor. Android için özel olarak geliştirilen Kaspersky mobil anti-virus uygulaması kötü amaçlı yazılım, casus yazılımı ve truva atına karşı en üstün korumayı gerçekleştiriyor. Kişisel veri koruması, web koruması, tehlikeli siteleri filtreleme ve engelleme, telefon bulma, istenmeyen aramaları kara listeye ekleme gibi gelişmiş özellikler barındıran uygulamayı cihazınıza indirmek için alttaki bağlantı adresini kullanın. 

QR Scanner: Free Code Reader 

Kare kod tarayıcı: Ücretsiz Kod Okuyucu ismiyle Google Play’deki yerini alan Kaspersky aracı QR kodları hızlıca okur ve istenen URL’ye güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Eğer okutacağınız QR kodun ardında bir tehlike sezenlerden, uzun link yazmakla uğraşmak yerine hızı tercih edenlerdenseniz bu ücretsiz aracı Android için yükleyebilirsiniz. 

Kaspersky Password Manager

Kaspersky Şifre Yöneticisi sahip olduğunuz parola, şifre, adres, kredi kartı ve diğer önemli kodları güvenli alanda saklamanızı sağlar. Bu sitedeki kullanıcı adı / şifrem neydi sorusunu ve sorununu ortadan kaldıran şifre yönetim aracı ile bilgilerinizin üçüncü kişilerce ele geçirilmesinin önüne geçin. 

Threat Scan

Tehdit Tarayıcı olarak da geçen Kaspersky ürünü antivirus uygulamasına göre daha dar fonksiyonlara sahip. Dosya koruması, uygulama tarama gibi basit işlevleri yerine getiren tehdit bulma uygulaması telefonu yormayan basit mobil virus programı arayışında olan kullanıcıların tercihi olabilir. 

Threat Scan
Threat Scan
Developer: Kaspersky Lab
Price: Free

KasperSky SafeKids & KidMode

Kaspersky yetişkinlerin yanı sıra çocuklarımızın güvenliğini de düşünmüş. Çocukların internet aktivitelerini kontrol etmeye yarayan SafeKids ile uygunsuz web sitelerini bloke edin. Arama motorları için güvenli web aramasını aktifleştirin. Benzer şekilde uygulamaları engelleyin ve çocuklarda teknoloji bağımlılığı zarara dönüşmeden gerekli önlemleri alın. 

 

Tıklayınız