Android için Jumbo Müzik apk indir

0
5466

Eğer siz de Android telefon yada tablet için online ücretsiz mp3 indirme uygulaması yüklemek istiyorsanız Jumbo Müzik apk uygulamasını kullanabilirsiniz. Oldukça sade ve basit kullanıma sahip olan müzik indirme aracı sayesinde en sevdiğiniz ve en popüler şarkıları tek dokunuşta mobil cep cihazda dinlemek üzere indirebilirsiniz.

Kırmızı ve beyaz renklerin hakim olduğu ve sade arayüzü tercih eden Jumbo.Android geliştiricisine ait Jumbo Müzik uygulamasında bizleri arama butonu ve sol menü karşılıyor. Sol menü içerisinde online mp3 arama yapma, popüler Türkçe ve yabancı müzikleri görüntüleme fonksiyonlarına sahibiz. Bunun yanında kütüphane içerisinden indirdiğimiz albümlere, parçalara ve sanatçılara ulaşabiliyoruz.

Uygulama kısmında ise değerini ölçme, oylama, geri bildirim yapma gibi özellikler bulunuyor. Jumbo Müzik ile ilgili bülten sahibi olmak için ise Gmail (Google) hesabı ile giriş yapma avantajından yararlanabilirsiniz.

Jumbo Müzik nasıl kullanılır?

Arama kısmına indirmek veya dinlemek istediğiniz şarkıyı yazın. “Ara”ya basın ve açılan listede indirmek istediğiniz parçanın üzerine dokunarak ücretsiz, online ve kolay mp3 indirme işlemini gerçekleştirin. Dilerseniz yanındaki ek seçeneklere basarak müziği indirmeden dinleme yaparak indireceğiniz şarkının doğruluğundan emin olabilir yada sadece şarkı dinleme özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Jumbo Müzik apk nasıl indirilir?

Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak ilgili uygulamayı apk formatında cihazınıza indirebilirsiniz. Yada uygulama mağazasını kullanarak yükleme işlemi başlatılabilir.

Jumbo Müzik Google Play’den indir

Boyut: 3.3 MB

Kategori: Müzik

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 5 Nisan 2016

Destekleyen cihazlar: Android 4.0.3 ve üzeri

Sürüm bilgisi: 1.1.0

Jumbo Müzik apk indir