iTunes indir – Apple (Windows)

0
732

iTunes programı, Apple kullanıcılarının kullanabileceği dosya ve medya yönetim aracıdır. Telefon, tablet ve bilgisayarı birbirine bağlayan, dosyaları eş zamanlı görüntülemeyi sağlayan iTunes programını kullanarak müzik, video ve görsel ögeleri bilgisayardan görüntüleyin.

Sürekli güncellenen yapısıyla iPhone kullanıcılarına gelişmiş özellikler sunan iTunes artık çok daha kolay kullanıma ve basit arayüze sahip.

iTunes ile neler yapabilirim?   

iTunes en sevdiğiniz filmleri, şarkıları ve televizyon programlarını seyredebileceğiniz eğlenceli bir araçtır. İçerisinde barındırdığı milyonu aşkın şarkı ve özenle hazırlanmış playlistlere ulaşabileceğiniz iTunes’ta, kaliteli DJ’leri barındıran radyolara erişiminiz de mümkün.

itunes-r-1

Apple Music

Windows cihazınızda en beğendiğiniz müzikleri, popüler, derlenmiş listeler, video klipler, şarkı türlerini oynatmaya başlayın. Üç ay boyunca, tüm Apple cihazlarından ücretsiz kullanabileceğiniz Apple Music ile sınırsız erişim sağlayın.

Tek üyelikle iOS, Apple Watch, CarPlay, AppleTV, Mac, PC, Android, Sonos platformlarında Apple Music kullanın.

itunes-r-2

Apple Music üyeliği ne kadar? 

İlk kez kullanmaya başlayanlar için ilk üç ayı ücretsiz olan uygulamada sonraki aylar için 9.99 ücretle kullanmaya devam edebilirsiniz. Aile içi üyelik için ise 14.99 TL’ye yeni bir deneyime başlayabilirsiniz.

Apple, Music’in yanında 90 bin’den fazla filmi de sizlere sunuyor. Gişe rekorları kıran, seyretmek istediğiniz, boş zamanınızı eğlenceye dönüştürmek istediğiniz anlarda iTunes Video’yu kullanın. Ücretsiz film ve ücretli film seçeneklerini kullanarak filmi cihazınıza yükleyin. Dilerseniz Wi-fi bağlantısı aracılığıyla online olarak izleyin.

Bilgisayara iTunes nasıl indirilir? 

Windows işletim sistemi bulunan bilgisayarlar için iTunes yükleme işlemini buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için yorum panelimizi kullanın.