iPhone ve iPad için Tinder indir

0
654

iOS için Tinder 4.0.9 indir

Tinder, yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen kişilerin indirebileceği, iOS platformlarında ücretsiz olarak hizmet veren sosyal ağ platformudur. Tinder sayesinde tanımadığınız insanlarla yakın ilişkiler kurabilir, telefonunuz ya da tabletiniz üzerinden görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

tinder-indir-apk-android

En iyi görüntülü görüşme ve konuşma uygulamalarından biri olan Tinder’i kullanmak oldukça kolay. Uygulamanın en işlevli ve önemli özelliği Swipelamak. Peki ya nedir Swipe? Örneğin; Tinder’e hızlıca kaydoldunuz,  giriş yaptınız. Profil bilgilerinizi falan girdiniz. Karşınıza adres bilgilerinize göre size en yakın karşı cinsiniz çıkacaktır.

Eğer çıkan erkeği ya da kadını beğenirseniz sağ tarafa, beğenmezseniz sol tarafa sürüklüyorsunuz. Hoşunuza gitmeyen kişiler sittin sene karşınıza çıkmıyor. Ama içinizde cıvıltılar oluşturan kişiler beğeni listenize gidiyor ve karşınızdaki sizi beğenene kadar onunla görüşemiyorsunuz. Tıpkı sizin gibi o da sizi Swipelarsa iletişime geçebiliyorsunuz.

tinder-indir-apk-android-2

Kullanımı basit, arayüzü ve temasıyla sadelik kokan Tinder uygulamasını iPhone ve iPad için buradan indirebilirsiniz. Size en yakın kişilerle sohbete başlayarak sıcak ilişkiler kurabilir, sevgili olabilirsiniz. Hatta Tinder sayesinde onunla yüzyüze görüşme fırsatı bile bulabilirsiniz.

Android için Tinder indir

Not: Tinder Türkçe dilini desteklemektedir.