iPhone ve iPad için Tango indir

0
685

Tango, kullanıcılarına sosyal mesajlaşma, görüntülü görüşme ve sesli konuşma gibi özellikler tanıyan; Whatsapp, Line, WeChat, Tictoc benzeri bir uygulamadır. Tango’yu iPhone ve iPad modellerini bünyesinde barındıran iOS işletim sistemi için ücretsiz olarak indirebilir sevdiklerinizle doya doya görüşebilirsiniz.

tango-indir-ios-windows-phone

Tango’yu kullanmaya başlamadan önce tek yapmanız gereken kayıt olmak. Bilgilerinizi saniyeler içinde yazarak arkadaşlarınızla konuşmaya başlayabilir, dilerseniz Tango’nun otomatik kişi bulma özelliğinden yararlanarak farklı insanlarla tanışabilirsiniz.

tango-indir-ios-windows-phone-2

iPhone ve iPad’Sohbet etme ve görüntülü konuşmanın yanında Tango uygulamasında arkadaşlarınızla oyun oynayabilir, birbirinize hareketli animasyonlar gönderebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Tango’yu, Whatsapp, Line, Tictoc benzeri konuşma uygulaması arıyorsanız deneyebilirsiniz. iPhone ve iPad’in tüm versiyonları için buradan indirebilirsiniz. İndireceğiniz Tango, son sürüm ve günceldir.

Tango - Live Video Broadcast
Tango - Live Video Broadcast

Android için Tango indir

Windows Phone için Tango indir

Not: Tango uygulaması Türkçe dilini desteklemektedir.

Tango uygulaması şuan için Symbian ve Blackberry OS işletim sistemine sahip Nokia ve Blackberry modellerinde hizmet vermemektedir.