iPhone ve iPad için Shazam indir

0
557

Shazam uygulaması, dinlediğiniz ama adını bir türlü hatırlayamadığınız müziklerin isimlerini bulmanızı sağlayan, kendi bünyesinden Youtube vidoeları izlemenize olanak tanıyan şarkı ismi bulma programıdır. Shazam’ı iPhone ve iPad cihazlarını çalıştıran iOS işletim sistemi için ücretsiz olarak indirebilir, ücret ödemeden adını hatırlayamadığınız müziklerin, şarkıların isimlerini bulabilirsiniz.

Kendi alanında oldukça başarılı olan ve bunu en çok indirilen uygulamalardan biri olmasıyla kanıtlayan Shazam uygulaması iPhone ve iPad cihazınızda işinizi kolaylaştırmak açısından mutlaka yer alması gereken bir yazılım. Shazam’ın özellikleri yalnızca bunlarla sınırlı değil. Shazam uygulamasını yükledikten sonra Shazam simgesine dokunarak aradığınız şarkının ve sanatçının adını bulabilir, sanatçılar hakkındaki otobiyografilere ulaşabilir, albümler hakkında incelemeler yapabilirsiniz.

shazam-muzik-bulma-uygulamasi

Bir videonun arka fonunda çalan müziği ya da radyoda çalan bir şarkıyı kolaylıkla, hızlı ve hemen bulabilmek için ihtiyacınız olan tek uygulama Shazam. Şarkı dinleterek ismini bulma uygulaması olan Shazam’ı iPhone ve iPad için indirmek istiyorsanız buradan yükleme yapabilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsiz olup, tüm iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazlara yüklenebilir.

Bilgi: Shazam uygulaması Türkçe dilde hizmet vermemektedir. Shazam uygulaması iOS 7 ve üzeri işletim sistemiyle çalışmakta olup, iPhone 5s, iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modelleri için özel optimize edilmiştir.