iPhone ve iPad için Milliyet Mobil indir (E-gazete)

0
330

Milliyet.com.tr tarafından yayımlanan resmi Milliyet Mobil uygulaması iOS’ta! Milliyet Mobil iPhone ve iPad cihazları için ücretsiz indirebileceğiniz içerisinde gündem, politika, ekonomi, spor, kültür ve sanat ve çeşitli konularda olmak üzere haber kategorileri barındırıyor.

Gün içinde sık sık yenilenen yapısıyla son dakika haberlerine ve Türkiye’den dünyadan tüm güncel haberlere en hızlı ulaşabileceğiniz kaynaklardan birisi olan Milliyet mobil ile haberlere,  Milliyet yazarlarının köşe yazılarına, uzmanpara, Milliyet Tv, Skorer, Hava durumu ve diğer çeşitli kategorilere ulaşabilirsiniz.

Kaliteli yayıncılık anlayışı güden Milliyet e-gazete uygulamasıyla haberleri yorumlayın, kullanıcıların yorumlarını oylayın. Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Türkiye’nin dünyaya açılış sayfasını, en çok ziyaret edilen haber sitelerinden biri olan Milliyet’in mobil versiyonunu cihazınıza yükleyin.

Uygulama iPhone 3GS, iPhone 4(s), iPhone 5(s), iPhone 6(s)(Plus), iPad, iPod Touch ve diğer Apple ürünleriyle uyumludur.

milliyet-mobil-uygulama-resimler

Uygulama Adı: Milliyet E-gazete (Mobil)

Sürüm bilgisi: 4.8

Boyut: 26.1 MB

Kategori: E-Gazete

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2015

Destekleyen cihazlar: iOS 7.1 ve üzeri

iPhone ve iPad için Milliyet Cep Mobil indir