iPhone ve iPad için Line indir

0
632

Line uygulaması, iOS işletim sistemi bulunan iPhone ve iPad için indirebileceğiniz mesajlaşma, sesli görüşme servisidir. Line uygulamasında arkadaş bulma hizmetinden faydalanarak sevdiklerinizi, yakınlarınızı bulabilir, onlarla hızlı bir şekilde mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Dünyada en çok indirilen anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan Line sayesinde video gönderme, sesli konuşma ve yazılı mesaj gönderme gibi özelliklerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Bunun yanında Line’ın sizin için özel olarak tasarladığı eşsiz stickerları kullanarak duygularınızı bu ifadelerle belirtebilirsiniz.

Android, Windows Phone ve Desktop (Windows PC ve Mac işletim sistemi)’un yanında iOS tabanlı telefon ve tabletlere bedava indirebileceğiniz Line uygulamasında daha pek çok özellik bulunuyor. Şık tasarımı, kullanıcıların seveceği arayüzü ile Layn indirilmeye değer bir mobil uygulaması.

line-indir-ios-iphone-ipad

Whatsapp, Tictoc, Tango, WeChat gibi uygulamalardan sıkıldıysanız ve buna benzeyen uygulamalar arıyorsanız Line’ı deneyebilirsiniz. iOS ile çalışan iPhone ve iPad için Line indirmek ve cihazınıza para ödemeden yüklemek için buraya gidin. Line uygulamasını kullanan arkadaşlarınıza, kızlara, erkeklere, bay ve bayanlara ulaşın.