iPhone ve iPad için Boom Beach indir

0
634

iPad ve iPhone için Deniz savaşları ve strateji oyunu

Boom Beach, Supercell firması tarafından geliştirilen iOS tabanlı iPhone ve iPad model cihazlara ücretsiz olarak indirebileceğiniz strateji & savaş oyunudur. Clash of Clans’in ardından iTunes’te yerini alan Deniz savaşı oyunu online olarak oynanıyor ve görünümü CofClans’e birazcık benziyor.

Oyundaki amaçlarımıza, oyunun ne olduğuna ve nasıl bir oyun olduğuna göz atalım. Boom Beach’te en büyük amacımız elbetteki topraklarımızı korumak ve yandaki adaları işgal ederek alanımızı genişletmek. Bunun yanında bina geliştirmeleri ve yükseltmeleri yaparak daha fazla asker çıkarmak da Boom Beach’te yapmamız gerekenler arasında.

Boom-Beach-indir-4

Kara Muhafızlarına karşı yaptığımız savaşlarda yenilgi almamak ve galibiyetle dönmemiz gerekiyor. Sefer kuvvetleri oluşturarak yakınımızdaki adalara çıkarma yapmak zorundayız. Böylece her çıkarmada yeni arazilere ve köleleştirilmiş adalılara sahip olacağız. Oynamak tamamen ücretsiz ancak oyunda daha hızlı gelişmenin yolları da var: oyun içi satın alma özelliğinden faydalanmak. Eğer uygulama satın almak istemiyorsanız Ayarlar kısmından parola korumayı aktifleştirebilirsiniz.

Boom Beach özellikleri;

  • Tehlikeli ve hazine dolu adaları keşfedin.
  • On binlerce oyuncuyla birlikte online oyun
  • Üslere baskın yapın ve savaş ganimetleri elde ederek daha hızlı gelişin
  • Kara Muhafızları yenerek ada üslerine saldırın.
  • Boss (Patron)’lara karşı savaşarak, planlarını deşifre edin.
  • Antik heykellerin gücünden faydalanın.

Boom-Beach-indir-2

Boom Beach uygulamasını iPhone ve iPad için aşağıdaki indirme bağlantısını kullanarak ücretsiz yükleyebilirsiniz.iPhone ve iPad için Boom Beach ipa dosyasını da ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bilgilendirme: Boom Beach uygulamasının hile modu, hileleri, elmas kazanma hack tools gibi araçları sitemizde bulunmamaktadır.

Android için Boom Beach indir

Windows Phone için Boom Beach indirebilir miyim?

itunes-downloadiphone-ipa