iPhone En İyi Tır Sürme Oyunları İndir (Ücretsiz)

0
1804

iPhone kullanıcıları En İyi Tır Sürme Oyunları başlığı altında bulunan büyük araç sürme, simülatör oyunlarını mobil cihazlarına ücretsiz olarak indirebilir ve cep’ten kamyon, tır benzeri büyük araçları sürmenin keyfini yaşayabilirler.

iPhone ve iPad cihazların işletim sistemi olan iOS için ücretsiz indirme yapabileceğiniz tır, kamyon sürme oyunları şu şekilde:

Truck Simulator 3D

truck-simulator-3d

Truck Simulator 3D adından da anlaşılacağı üzere 3 boyutlu tır sürme oyunudur. Amerika’nın 12 farklı eyaletinde 8 farklı farklı araç seçerek oynayabileceğiniz simulator oyunu gerçekçi görünüm, trafik arabaları sistemi, farklı tırlar seçme, büyük şehirleri kapsayan Amerikan haritası, tır modifiye, gece & gündüz, gerçekçi hasar, mazot alma, kullanışlı oyun konsolu, farklı kamera açıları, artistik ve kaliteli görüntüler barındırma özelliklerine sahip.

(İndir)

Grand Truck Simulator

grand-truck-simulator

Uygulamanın özelliklerine değinecek olursak, Grand Truck Simulator gerçekçi grafikler ve yakıt tüketme, kendi tırını özelleştirme, süspansiyon, ışık, motor, fren geliştirme, araç hasarı, Airhorn, gerçekçi motor, fren ve korna sesi, farklı araçlar, güneş sistemi (Gece & Gündüz), Sis, Brazilya/ Sao Paulo harita, kolaydan zora ilerleme özelliklerini barındırıyor.

(İndir)

Euro Truck Driver

euro-truck-driver-iphone

Euro Tır Sürücü, Avrupa tırlarını kapsayan, pek çok sayıda özelleştirme yapma, mal sevkiyatı yapma, kargo taşıma, farklı Avrupa şehirlerine seyahat etme (Madrid, Prague, Berlin, Paris, London …), kariyer modu, para kazanma, tır satın alma, tır geliştirme, yeni haritalar keşfetme, multi-player mod özelliklerini barındıran, yolların kralı olabileceğiniz uygulamadır.  Kısaca diğer özellikler: 7 tır markası, 20’den fazla gerçeğe yakın dizayn edilmiş şehir, kolay kontrol sistemi, gerçekçi hava koşulları, görsel hasar, muhteşem motor sesleri, geliştirilmiş trafik sistemi, arkadaşlarla Online, Multiplayer oynama,  başarılar ve liderlik tahtası

(İndir)