iPhone ve iPad için Retrica indir

0
707

Retrica, iOS işletim sistemiyle çalışan iPhone ve iPad cihazları için ücretsiz olarak indirebileceğiniz fotoğrafa efekt verme, düzenleme ve güzelleştirme uygulamasıdır. Çektiğiniz fotoğraflarda fotojenik ve çekici görünmenizi sağlayan Retrica uygulamasını telefon ya da tabletinize indirebilir en güzel fotoğrafları bu efektlendirme ve filtreleme uygulamasıyla sağlayabilirsiniz.

Dünya genelinde en çok indirilen ve sevilerek kullanılan uygulama olan Retrica oldukça kullanışlı ve hızlı bir program. Çeşitli fotoğraf düzenleme filtreleri ve seçeneklerini sizlere sunan Retrica’da başta Retrica Vintage filtresi olmak üzerine severek kullanacağınız çeşitli düzelticiler yer alıyor.

retrica-indir-download-ios

Retrica fotoğraflarınızı kolayca düzenler ve fotoğraflarınızın daha şekilli, güzel görünmesini sağlar. Ayrıca Retrica uygulamasının içinde fotoğraf bulanıklaştırma, fotoğrafları siyah beyaz yapma, tonlarını değiştirme, çekilen resimlerin üzerinde renk değişikliği yapma gibi özellikler yer alıyor. Bu da çoğu özelliği bünyesinde barındıran bir uygulamanın dışında ”Nasıl yapılır, nasıl değiştirilir” gibi arama yapmanızın önüne geçiyor.

Son olarak fotoğraf kırpma özelliği ile de kullanıcıların fotoğraflarını daha kolay düzenlemesini sağlayan Retrica uygulaması; bilgisayara dosya aktarıp tekrar düzenlemek, cihaz değiştirmek gibi uğraştırıcı işlerin önüne geçiyor. Fotoğrafları kesmek artık çok kolay. Çektiğiniz fotoğrafları Twitter, Instagram, Facebook gibi sosyal ağ sitelerinde paylaşın kalitenizi konuşturun. Retrica’yı iOS tabanlı iPhone ve iPad için indirmek istiyorsanız aşağıdaki linki kullanın.

Bilgilendirme: Mobilgim’de Retrica Pro versiyon bulunmamaktadır. Filtre satın alabilmek ve fotoğrafın köşesindeki Retrica logosunu kaldırmak için uygulama içi satın alma özelliğini kullanıp Retrica’ya ücret ödemeniz gerekiyor. Kesinlikle tavsiye etmiyoruz ancak internette yapacağınız araştırma ile Retrica Full sürümüne sahip olmak mümkün. Retrica uygulaması tabletlere indirilebilir.

Sürüm bilgisi: 2.11.4

Boyut: 37.9 MB

Kategori: Fotoğraf

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 19 Mart 2016

Destekleyen cihazlar: iOS 7.0 ve üzeri

iPhone ve iPad için Retrica indir