iPhone ve iPad için Yik Yak indir

0
753

Yik Yak, 1.6 mil mesafeye kadar (2.5 kilometre) çevrenizde Yik Yak kullanan kişilerle anonim olarak iletişime geçmenize olanak tanıyan bir uygulamadır. Yik Yak uygulaması Android işletim sistemli cihazların yanında iOS tabanlı iPhone ve iPad modeller için de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Daha çok üniversite öğrencilerine hitap eden ve 17 yaş üstü sınırlaması bulunan YikYak uygulaması sayesinde karşınızdakine içinizi dökebilir, gönderilen yaklara yorum yapabilir, olumlu veya olumsuz şekilde oy verebilirsiniz. Daha çok yeni olan ancak aldığı yatırım neticesinde tüm dünyada popülerleşmesi beklenen Yik Yak ile dilerseniz bir rumuz belirleyerek ve harita konum bilgilerinizi paylaşarak da içerik gönderebiliyorsunuz.

yik-yak-indir-android-apk-download-yukle

Yakları daha kolay görebilmek açısından tarihe ve popülerliğe göre bültenin bulunduğu Yik Yak’ta ilerleyen zamanlarda yakınınızda bulunan üniversiteleri görebileceksiniz. Yik Yak sosyal medyaya çok farklı şekilde daldı. Yalnızca text mesaj bulunuyor. Video veya resim göndermek gibi özellikleri henüz  mevcut değil, ancak ne zaman geleceği daha doğru gelip gelmeyeceği bilinmiyor. Yik Yak’ı iPhone veya iPad için indirmek ve bu dünyaya katılmak için buraya gidin. Cihazınıza Yik Yak’ı yükleyerek, civarınızdaki insanları keşfedin, tanıyın.

  Yik Yak nedir nasıl kullanılır?