iOS için Flipagram indir

0
308

iPhone ve iPad için Flipagram indir

Flipagram uygulaması sayesinde fotoğraflarınızı bir araya getirerek video oluşturabilir, Youtube, Line, WeChat, Facebook, Instagram gibi sosyal medya ağları üzerinden  hazırladığınız medya dosyasını paylaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Flipagram uygulamasını iPad ve iPhone cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

flipagram-download-apk-indir

Instagram için 15 saniyelik video oluşturabilir, oluşturduğunuz videonun arka fonuna çalması için müzik ekleyebilirsiniz. Vine ve Instagram video paylaşım servislerinden biraz farklı sistemde çalışan Flipagram ile fotoğraflarınızı birleştirip, kısa videolar hazırlayabilirsiniz. Resimleri bir araya getirerek video yaratabileceğiniz Flipagram alanında en çok indirilen, beğenilen ve popüler olan uygulamaların başında geliyor.

flipagram-download-apk-indir-2

Ücretsiz olarak hizmet veren Flipagram uygulamasında dilerseniz uygulama içi satın alma özelliğini kullanarak Flipagram Pro sürümüne geçebilirsiniz.  Türkçe dilde hizmet veren Flipagram uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan iPhone telefon veya iPad tabletler için buradan indirebilirsiniz.

iPhone ve iPad için Flipagram indir

Android için Flipagram indir

Windowsphone için Flipagram indir