iOS için Crushmania indir

0
670

iPhone ve iOS için sosyal arkadaşlık uygulaması

Crushmania, 200 binden fazla kullanıcıya sahip olan arkadaş bulma ve oyunlaştırılmış sosyal ağ uygulamasıdır. Türk yapımı olması ve 200 bin Türk Lirası yatırımla yola çıkması, Crushmania’yı biraz cazip kılıyor. Bilgisayarda web tarayıcınız üzerinden erişim sağlamanızın yanında, hali hazırda uygulaması bulunan CrushMania’yı iOS tabanlı iPhone ve iPad cihazlarına ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Anlaşılır ve basit bir arayüze sahip olan arkadaş bulma ve sohbet etme uygulaması sayesinde yeni kız veya erkek arkadaşlar edinebilirsiniz.

crushmania-indir-ios-android

 Crushmania nedir?

Yukarıda Türk yapımı olduğundan bahsetmiştik. Türkçe dilde hizmet veren Crushmania arkadaşlık uygulamasında işe kendi profilinizi oluşturmakla başlıyorsunuz. Sonrasında uygulama içerisinde diğer kullanıcıları takip etmeye, onları beğenmeye başlıyorsunuz. Buna karşılık olarak onlar da sizi beğeniyor. Beğenileriniz ortak olduğu vakit birbirinizden haberdar oluyor ve sohbet etmeye, etkileşim halinde olmaya başlıyorsunuz. Burada Crushmania’nın binevi aranızı yapan kişi oluyor, yani çöpçatınınız. Facebook’a benzeyen bir site olan CrushMania’da arkadaş ekler gibi kullanıcıları takip edebiliyorsunuz. Böylece paylaşımlarına erişiyorsunuz.

crushmania-indir-ios

Crushmania Tinder’e benziyor

Tinder’e oldukça benzeyen uygulamada telefonu sallamak ve karşınıza çıkan kişiyi beğenme ya da beğenmeme gibi bir lüksünüz de bulunuyor. Mesajlaşma sisteminin mevcut olması ve uygulama içi sunulan yaptırımların sizlere puan kazandırması da bir başka özellik. Boş vaktinizi eğlenceye ve zevke dönüştürmek için son derece kullanışlı olan uygulamayı buradan iPhone ya da iPad’inize indirebilirsiniz. Yeni, hızlı ve güvenilir arkadaş arayanların, sanal alemde kendine çevre yaratmaya çalışanların bolca zaman harcayabileceği bir platform.

Not: Mobilgim sitesinde Crushmania puan hileleri, daha kolay arkadaş bulabilmek ve kısa sürede ünlü olabilmek için hack tool bulunmamaktadır. Tavsiyemiz şudur ki; kişisel bilgilerinizi, güvenliğinizi ve cihazınızı riske atmamak amacıyla hilelerden ve emeği suistimal eden eylemlerden uzak durmalısınız.

Bilgilendirme: Crushmania uygulamasının şuan için Android ve Blackberry OS sürümleri bulunmamaktadır. Uygun versiyonlar çıktığında iki sistem için uygulamayı indirebileceğiniz başlıklar açılacaktır.