iPhone için en iyi araba yarışı oyunları

0
2562

Araba yarışı sevenleri için hazırladığımız bu listede iOS platformunda bulunan iPhone ve iPad cihazlar için indirebileceğiniz en iyi araba yarışı oyunları yer alıyor. Bilgisayar, laptop gibi cihazların yanısıra akıllı telefonlarda yapılan geliştirme ve iyileştirmelerin ardından artık mobil cep telefonlarında ve tabletlerde de üstün özelliklere sahip oyunlar oynayabiliyoruz.

Gerçekçi, 3D ve HD grafikleriyle donatılmış en iyi otomobil yarışı oyunlarına ulaşmak ve iPhone & iPad için araba yarışı oyunu yüklemek istiyorsanız aşağıda mevcut olan en iyi ücretsiz ve ücretli en güzel araba yarışı oyunlarına göz atabilirsiniz.

6Need for Speed No Limits

Electronic Art tarafından geliştirilen NFS No Limits oyununda Subaru BRZ ‘den BMW M4’e, McLaren 650 serisinden Porsche 911’e gerçek yarış arabalarına sahip olabiliyoruz. Bunun yanında oyundaki festivallere (etkinlik), dünya genelindeki yarışlara katılarak level arttırabiliyoruz. Her geçen gün yeni turnuvaların, bonus puanların eklendiği, güncellemelerle birlikte kendini yenileyen NFS oyununu iPhone için indirmek istiyorsanız aşağıdaki linki kullanın.

NFS nasıl bir oyundur, indirmeli miyim diye soran kullanıcılar için de yanıt vermek gerekirse bir süreden sonra oyunda ilerleyebilmek için maalesef para harcamanız gerekiyor. Belli bir seviyeye ulaştığınızda ise gelişmek zorlaşıyor. Bağımlılık yapıcı bir oyun ve günde 5-6 saatinizi ayırarak kendinizi bu oyuna kaptırmanız mümkün.

(İndir)