Instagram’da arkadaşlarımı nasıl bulabilirim?

2
6762

İnstagram’da Facebook arkadaşlarımı nasıl bulurum?

İnstagram’da arkadaşlarınızı telefonun rehberiniz ve Facebook üzerinden bulmanız mümkündür. Peki arkadaşlarımı nasıl bulabiliriz? Arkadaşlarımızı takip edebilmek için kişi bulma nasıl kullanılır?

Android’de kişi bulma

İnstagram hesabınızı açarak profil sayfanıza gidin ve sağ üst köşede bulunan üst üste üç nokta işaretine dokunun. Arkadaşlarını Bul’a dokunun. Karşınıza üç farklı arkadaş bulma yöntemi çıkacaktır. Facebook, Önerilen Kullanıcı ve Telefonunuzdaki kişiler.

Karşınıza çıkan listede dilediğiniz kullanıcının yanında bulunan Takip Et butonuna dokunun ve arkadaşlarınızın fotoğraflarını görmek için harekete geçin.

iOS, iPhone’da kişi bulma

Android ile aynı şekilde gerçekleştirilen bu işlemde Profil’inize giderek, sağ üst köşede bulunan dişliye ve ardından Takip Edilecek Kişiler Bul‘a dokunun. Arkadaşlarınızı bulmak için Instagram önerilen kullanıcı, Facebook arkadaşları veya telefon kişi listesi üzerinden istediğinizi seçin.

Herhangi bir seçim yaptıysanız çıkan alanda fotoğraflarını görmek istediğiniz kullanının hemen yanındaki Takip Et işaretine dokunun.

Windows Phone’da arkadaş bulma

Instagram uygulamasını telefonunuzda başlatarak, sağ alt köşede bulunan üç nokta işaretine dokunun. Arkadaşlarınızı hangi platformdan ekleyeceğinizi seçin. (Facebook , Kişi Rehberi, Önerilen Instagram kullanıcıları) Buradan hangi listeyi kullanmak istediğinizi seçerek takip etmek istediğiniz kişilerin yanında bulunan düğmeye dokunun.

Bilgilendirme: Telefondaki kişileri seçtiğinizde Instagram güvenli bağlantı oluşturarak senkronizasyon (Aktarma) işlemini başlatır.

Instagram Keşfet özelliği nedir?

Konu ile ilgili diğer sorularınız için Forum bölümünü kullanın.

 

İnstagram hakkında diğer makaleler için buraya tıklayınız.