Instagrama nasıl kaydolurum?

0
684

Instagram’a nasıl kayıt olunur?

Instagram uygulamasına kaydolmak için öncelikli olarak işletim sisteminize uygun Instagram uygulamasını indirmeniz ve cihazınıza yüklemeniz gerekmektedir. iOS, Android ve Windowsphone tabanlı cihazlara Instagram indirebilmek için sahip olduğunuz sistemin üzerine tıklayın.

instagram-logo-uzun

  •    Instagram’ı telefonunuza yüklediyseniz, kaydolmak ve giriş yapmak için uygulamayı başlatın. Instagram’a iki şekilde kayıt yapabilirsiniz. E-posta ile kaydol ya da Facebook ile kaydol diyerek kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Tavsiye: Instagram’a E-mail ile kaydolmanızı, güçlü bir şifre oluşturmanızı öneririz. Hesabınızda erişim problemi, şifremi unuttum gibi sorunların üstesinden gelebilmek için işinizi kolaylaştıracak “Instagram’ı Facebook’a bağlama nasıl yapılır?” konusuna göz atın.

  •   E-posta ile kayıt olma sırasında ”Kendinize uygun kullanıcı adı seçin.” Şifrenizi yazın ve Profil bilgilerinizi ekleyerek Bitti seçeneğine dokunun.

Uyarı: Facebook ile Instagram’a kaydolma işlemini gerçekleştirirken, Instagram’a hiç giriş yapmadıysanız sizden Facebook hesabınıza giriş yapmanız istenecektir. Telaşlanmayın. Güvenli bir adımdır.

Konu ile ilgili diğer sorularınız için Forum bölümünü kullanın.

 

İnstagram hakkında diğer makaleler için buraya tıklayınız.