Instagram IGTV Uygulaması İndir

0
34

İçerik oluşturucularına insanların gönüllerini kazanmaları için iyi bir yol olacaktır. Ayrıca videolarıyla doldurabilecekleri Instagram Kanallarını oluşturabilecekler. Instagram, IGTV adındaki tüm video içerik oluşturucuları için yeni bir özellik sunarak kullanıcıların kendi kanallarında video paylaşma özelliğini kullanmalarını ve Youtube gibi videoları yüklemelerini sağlıyor. Instagram, kullanıcıların kısa videoları zorunlu kılarak kendi takipçilerine yüklemelerini sağlayarak 1 dakika veya daha kısa süren filmler, bazı bilgilendirici ve uzun videolar üreten içerik oluşturucuları için tam olarak bir sorun arz etmekteydi. Instagram bu sorunları çözmek için IGTV uygulamasını yayınladı.

Android İçin IGTV Uygulamasını İndirme

Kullanıcılar, videoları tek bir saate kadar yayınlama olanağına sahip olacak. Her gün 200 milyondan fazla kullanıcı minimum bir iş profili ziyaret ediyor. Böylece, izlediğiniz tüm içerik oluşturuculara erişebileceksiniz. Bu uygulama, telefonunuzu her zamanki gibi dikey ve tam ekran modunda kullanmak için oluşturulmuştur. Instagram gibi, IGTV hem Android hem de iOS kullanıcıları için ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulamanın kullanımı da ücretsizdir.

IGTV Uygulaması Nasıl Kullanılır

Önceden kaydedilmiş bazı videoları yüklemek isterseniz, profil resminizin üzerine dokunun ve ardından uzun videoları yüklemeye başlayın. Videoları hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Başlangıç ​​olarak, bir kullanıcının uygulamayı açtığı anda, televizyonda olduğu gibi video oynatmaya başlayacaktır. Özetle, Instagram, feedler veya hikayelerle uğraşmak zorunda kalmadan Instagram’da bol bol video izleme yöntemidir. IGTV’de canlı bir video başlatmak isterseniz, herhangi bir çapraz platform özelliği bulunmadığı için maalesef bu isteğinizi gerçekleştiremeyeceksiniz.

Özellikleri

Varsayılan olarak ana ekran karşınıza çıkacaktır ve Instagram’da takip ettiğiniz hesaplardan bazı videoları otomatik olarak oynatılır. Uygulama sizin için, Takip, Popüler, İzlemeye Devam Et gibi farklı sekmeleri gösterir. Popüler sekmesi Instagram’da en çok izlenen videoları gösterir. Videolar arasında geçiş yaptıysanız Devam Etme sekmesini kullanarak bıraktığınız yerden devam edebilirsiniz.

Instagram, daha uzun videolar oluşturmaları için onları teşvik etmek amacıyla etkileyiciler ve çevrimiçi içerik oluşturucularla buluşuyor. İstenen videoların YouTube vloglarına normal Instagram gönderilerinden daha yakın olduğuna inanılıyor. Bu, hareketin Facebook ve Instagram’ın Google tarafından kullanılan video platformuna katılma girişimi olduğu anlamına gelebilir.

Tıklayınız

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Acil Durum Mesajı Nasıl Gönderebilirim? Nasıl Ayarlayabilirim?

Yüklü Uygulamaları Nasıl Kontrol Ederim ?