İnstagram da daha önce beğenilen fotoğrafları nasıl görebiliriz?

0
477

Belki paylaşmak için eski bir fotoğraf arıyorsanız; İnstagram da daha önce beğendiğiniz fotoğrafları belki de sadece geçmişte keyif aldığınız harika resimleri tekrar görmek ve geçmişte neleri beğendiğinizi incelemek istiyorsunuz. Eski sevgiliniz den ayrıldıktan sonra onun profilinden beğendiğiniz fotoğrafları kaldırmak istiyorsanız. Sebebi her ne olursa olsun, uygulamanın ayarlarından doğrudan daha önce beğeni attığınız her Instagram fotoğrafını görebileceğinizi biliyor musunuz?

Pek çok kişi aslında Instagram’da yapabileceklerinin tam olarak neler olduğu konusunda fikir sahibi değiller. Aslında çok yaygın bir alana hitap eden böylesi geniş bir platformun kullanıcı isteklerine cevap vermesi düşünülemez. Ancak fazla karmaşıklığa yol açmamak için bazı durumlarda aslında pek çok kişi için gerekli olamayabilecek ancak sizin çok ihtiyacınız olan bir özelliğe ulaşmak için biraz daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebiliyor.

Bu özelliğin de pek çok kişinin farkında olmadığı biraz daha geride kalmış özelliklerden birisi olduğunu söyleyebiliriz.

Uygulamanın ayarlar menüsüne gelirseniz burada Beğendiğin Gönderiler sekmesine tıklayarak bu güne kadar Like gönderdiğiniz tüm Beğendiğiniz Fotoğrafları kolaylıkla listeleyebilirsiniz.

  • İnstagram
  • Seçenekler (Sağ üst köşe de alt alta üç nokta)
  • Beğendiğin gönderiler

Eğer bu noktada merak ettiğiniz şey sizin takip ettiğiniz kişilerden kimlerin Instagram’da neleri beğendiğini bulmak ise bu durumda da bildirimler butonuna basarak açılan sayfadan Takip Edilen kısmına tıklayın. Burada sizin takip ettiğiniz insanların neleri beğendiklerini görebilirsiniz. Daha fazla ayrıntı isterseniz takip ettiğiniz ilgili kişinin profilini de ziyaret edebilirsiniz.

Konu ile ilgili diğer sorularınız için Forum bölümünü kullanın.

 

İnstagram hakkında diğer makaleler için buraya tıklayınız.