Instagram apk 7.8.0 indir | Android

0
12894

Instagram uygulaması dünya genelinde 400 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip fotoğraf ve video paylaşma servisidir. Android için Instagram apk 7.8.0 indirerek siz de Instagram aracılığıyla çektiğiniz resimleri ve videoları paylaşabilir, takipçilerinize sizi anlatan kareleri gösterebilirsiniz.

Instagram tıpkı Twitter’da olduğu gibi takip ve takipçiye dayalı, üyelikle kullanabileceğiniz bir sistemdir. Kameranıza bağlanarak fotoğraf ve video çekme gibi özelliklerden faydalanabileceğiniz Instagram’da çeşitli efektler verebilir, daha güzel resimler çekebilirsiniz. Android için Instagram apk  uygulaması son sürüm olup, en güncel sürümüdür. Instagram apk indirmek için indirme adresini kullanabilirsiniz.

instagram-logo-uzun-720

Instagram apk indirmek ve cihazınıza ücretsiz olarak yükleyebilmek için Android 2.1 ve üzeri işletim sistemine sahip olmanız gerekmektedir. Apk indirmek için Android akıllı telefona veya tabletiniz olmalıdır. Instagram apk iOS işletim sistemiyle çalışan iPhone ve iPad ile Windows Phone tabanlı Nokia Lumia cihazlara indirilemez. Uygulama Türkçe dilde hizmet vermektedir. Instagram’a kayıt olmak için mobil cihaz üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayardan instagram’a ne yazık ki kaydolmak mümkün değil.  Google Playsiz indirmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın.

Uygulama Adı: Instagram (Google Play indir)

Sürüm: 7.8.0  apk

Tür: Kamera

Kategori: Araç

Uygulama Dili: Türkçe

Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2015

Instagram 7.8.0 apk indir