İngilizce Gramer uygulama indir (Android)

0
624

İngilizce, günümüz Türkiye’sinde en çok tercih edilen ikinci yabancı dillerin başında geliyor. Dünyada kaydedilen gelişmelerin İngilizce yayımlanması, teknolojik ve eğitim dünyasında yönlendirici dilin İngilizce olması pek çok kullanıcı için öğrenilmeyi mecbur kılıyor. Neyse ki Google Play Store’da yabancı dil öğrenimine ilişkin bazı uygulamalar bulunmakta.

Kısaca İngilizce’ye değinirsek, dil öğrenmek için yapmamız gerekenler arasında dilin gramer (dil bilgisi) yapısını anlamak, kelime geliyor. Bu başlık altında tanıtacağımız yabancı dil uygulaması ise dilin gramer yapısı özelliklerini kullanıcılara sunuyor. Gelişmiş arayüzü ve minimalist tasarımıyla başlangıç, orta ve üst seviyeden oluşan, geniş kullanıcı kitlesine hitap eden İngilizce dilbisi, tamamen İngilizce öğretmeye odaklı bir eğitim aracı.

ingilizce-dil-bilgisi-2

İngilizce dilbilgisi özellikleri:
  • 60 üzerinde test,
  • 1200 task (görev)
  • Gramer konularına ilişkin anlaşılır açıklamalar,
  • İlerleme ve kaydedilen gelişimi takip etme analitiği

Google Play’de en iyi ve en beğenilen gramer uygulamaları arasında yer alan İngilizce Dil bilgisi içerisindeki üniterler şu şekilde:

Word Order (Kelime sırası), Articles (Makaleler), Present Tense (Şimdiki Zaman), Past Tenses (Geçmiş Zaman, Future Tense (Gelecek Zaman), Passive Voice (Edilgen Yapı), Modal Verbs (Yardımcı Fiiller), Phrasal Verbs (Deyimsel Fiiler), Irregular Verbs (Düzensiz fiiller), Pronouns (Sahiplik Eki), Adjectives(Sıfat), Adverbs (Zarf), Relative Clauses (Sıfat tümceciği), Noun Plus Preposition (İsim öneki), Nouns (İsim), Conditionals (Şart kipleri), Reported Speech (Dolaylı anlatım), Gerund (İsim fiil), Infinitives (İsim fiil), Confusing Words (Yaygın karıştırılan kelimeler), Linking Words (Bağlayıcı kelimeler), Word Formation (Kelime düzeni)

Uygulamayı indirmek için aşağıdaki yükleme adresini kullanın.

 
İngilizce dilbilgisi
İngilizce dilbilgisi
Developer: SevenLynx
Price: Free

 

Tıklayınız