İncisözlük uygulama indir (Apk) | Android

0
1579

İncisözlük paylaşımlarını uygulama üzerinden takip edin

İncisözlük uygulamasını Android için cihazınıza ücretsiz indirerek, Türkiye’nin en büyük sözlük uygulamalarından biri olan incisözlük’ü tarayıcıdan bağımsız olarak takip edebilir, gündeme ilişkin başlıklara, kullanıcıların açtığı konulara daha yakından dahil olabilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan Samsung, LG, HTC, Zenfone, Casper ve diğer Android telefon ve tabletlerle uyumlu olan İncisözlük uygulaması, size evde, işte, otobüste daha kolay kullanım avantajı sunuyor. Eğer incisözlük’ü sıkça ziyaret ediyorsanız web tarayıcıdan bağlanmak yerine, resmi (orijinal) mobil uygulamasını deneyebilirsiniz.

Özel olarak optimize edilen, kullanımı kolaylaştırmak ve daha hızlı gezinti yapmak için geliştirilen İncisözlük uygulamasıyla yapabilecekleriniz, desktop cihazdakilerle aynı. Uygulamanın özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse, Android için İncisözlük indirerek, paylaşımları anlık takip edebilir, başlıklara göz atabilirsiniz.

Bunun yanında başlıklar altında yapılan yorumları, video ve fotoğraları da görüntülemeniz mümkün. Beğendiğiniz başlıkları arkadaşlarınızla paylaşabilir, herhangi bir içeriğe daha kolay ulaşmak için üst kısımda bulunan arama alanından faydalanabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak incisözlük mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İnci Sözlük uygulaması tamamen yenilendi.

Uygulama Adı: İncisözlük (Google Play)

Sürüm bilgisi: 2.3

Boyutu: 2.6 MB

Kategori: Sözlük

Dil: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 16 Nisan 2016

Destekleyen cihazlar: (Android 2.3.3 ve üzeri)

Android için incisözlük apk indir