Android için Hızlı Okuma uygulama indir

0
661

Kişisel gelişim açısından kendinizi geliştirmek, kısa sürede daha fazla kitap okumak için kullanabileceğiniz Hızlı Okuma aracı Google Play Store’da. Eğitim kategorisinde yer alan, İlyas Idır tarafından geliştirilen ücretsiz Hızlı kitap okuma uygulamasını kullanarak kendinizi eğitin.

Mobilde hızlı kitap okuma uygulamasını kullanarak, ilk ve son kelimeleri takip etme, bloklar halinde okuma yapma, blok halinde paragraf okuma, yanar söner kelime yakalama (anahtar kelimeleri daha rahat bulabilmeyi sağlar), performans değerlendirmesi egzersizlerini uygulayın.

21 gün boyunca, düzenli olarak kullanıldığında daha hızlı kitap, yazı okuma yapma vadeden bu mini araç ile kendinizi geliştirin, boş zamanlarınızı bilgi ve okuma kapasitesini yükseltmekle geçirin.

hizli-okuma-ilyas-idir-app-2

Maalesef ki Türkçe dilde hızlı okuma, matematiksel işlem, kreatif düşünme gibi alanlarda araçlar kısıtlı. Mağazada 2 milyonu aşkın uygulama olmasına rağmen kişisel gelişim, hızlı okuma kategorisinin geliştirilmeye ihtiyacı var. Ancak yine de bu uygulama alanında 5/4.3 puan ile en iyiler arasında yer alıyor ve belirli bir verimlilik düzenine sahip.

Egzersizler hakkında tavsiyeler: 

Hızlı Okuma 20 farklı egzersizden ve her bir egzersiz 100 seviyeden oluşmaktadır. Uygulama geliştirme aşamasında temel, orta ve ileri seviyede eğitim veren kursların bilgisinden yararlanılmıştır. Uygulama yeni başlayan ve ileri düzeydeki kişilerce tercih edilebilir.

  • 3 hafta boyunca, günde yarım saatinizi ayıracak şekilde kullanabilirsiniz.

Seri, süratli bir şekilde okuma yapma, daha hızlı kitap okuma tamamlama gibi niteliklere sahip olmak için aşağıdaki bağlantı adresini kullanın. Android için Hızlı Okuma eğitim uygulamasını bedava yükleyin.

İndir