Helix Jump indir

0
547

Nedir?

Helix Jump 360 derece dönen bir sarmal üzerindeki topun sırasıyla bir alttaki kesite düşürülmesi esasına dayanan eğlence ve dikkatin yoğunlaştığı oyun uygulamasıdır. Gerçekçi görsel efektlerle desteklenen oyunda eğlence unsuru ve heyecan içerisinde üst düzeyde deneyim yaşanabilmektedir.

Ne işe yarar?

Oyun ile dikkatin yoğunlaştırılmasını, internet bağlantısı olmayan mekanlarda oynanarak eğlenmeyi sağlar. Top hareketleri renklerle belirtilmiş ağırlık değişkenlerine göre zıplayarak bir alt bölüme veya ekranda görünen çarklar kadar iki, üç alt bölüme düşürülmesi esasına göre oynandığından perspektif görüşü geliştirmeye yöneliktir.

Neler sunuyor?

Her seviyede top hızı ve ağırlığı sarmal silindir üzerindeki alanların boyutları değişmesi ile giderek heyecan seviyesi artmaktadır. Tek kademeli kontrol sayesinde sarmal parmaklarla çok kolay hareket edebilmektedir. Zengin görsel efektler sayesinde topun her hareketi iz bırakmakta oyundan baştan sona kadar eğlence içerisinde devam etmesi sağlamaktadır. Oyun mekaniği içerisinde düşünüldüğünde oyunun temel amacı kolay kavranabilmeyi sağlamaktadır.

Özellikleri?

Her oyun seviyesinde farklı top rengi, top rengi ile uyumlu iz bulunmakta, yer çekimi kurallarına uygun hareket nedeniyle yapaylıktan uzak deneyim sunmaktadır. Sarmal çarkın renk ve sarmal çark aralarında farklı boyutlar bulunmaktadır. Oyun seviyesi ilerledikçe topun ebadı ve yer çekimi unsuru artmaktadır.

Nasıl kullanılır?

Oyun uygulaması ios cihazlar için Appstore ve android cihazlar için Google Play store’dan indirilerek kullanılmaktadır. Başlangıçta yavaş top zıplamasıyla başlayan oyun sarmal üzerindeki boşluklardan bir veya topun ekranda görünen alt sarmallara düşmesi koşuluyla birkaç çark alanına düşürerek üst sarmalın dağılması ve puan kazanmaya ilerlenmektedir. Seviye artıkça sarmal üzerindeki çarkların üzerinde kandırmaca olan çarkın üzerindeki renkten farklı bir renkle işaretlenmiş alana topun temas ettirilmemesi gerekmektedir. Oyun ilerledikçe çarkların boyutları küçülmekte topun boyutuna göre hızı gerçekçi şekilde oyunun hızına göre artmaktadır. Oyun baştan itibaren devamı süresince eğlenceli bir sürükleyicilik içinde devam etmektedir. Oyunda başarısız olunan bölümden tekrar başlayarak devam edilebilmektedir.

Nasıl indirilir?

Oyun uygulaması android cihazlar için Google play store’dan İos cihazlar için Appstore’dan indirilerek ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Uygulama içerisinde satın almalar ve tanıtıcı reklamlar bulunmaktadır.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

 

Tıklayınız