Android için Haberler uygulama indir

0
601

Haberler, Android için özel olarak geliştirilen Haberler.com gazete cep mobil uygulamasıdır. Son dakika, güncel, ekonomi, spor ve çeşitli diğer kategorilerdeki güncel haberleri kullanıcılara sunmayı hedefleyen Haber mobil e-gazete uygulaması Türkiye genelinde en çok indirilen ve takip edilen haber uygulamaları arasında yer alıyor.

Haberler: Son Dakika Haberleri özellikleri neler?

  • Günün manşet haberlerine göz atın.
  • Size hitap eden, güncel, son dakika, politika, ekonomi, siyaset, köşe yazarları haberlerine bakın.
  • Bildirim modunu kullanarak son dakika haberlerine anında ulaşın.
  • Haberleri yorumlayın, diğer kullanıcıların yorumlarını görüntüleyin.
  • Arama kutusunu kullanarak ilgili habere erişin.

Haberler uygulaması tarafsız yayın anlayışla tüm kullanıcılara hitap eden gazete okuma aracıdır. Hürriyet, Milliyet, Takvim, Star, Cumhuriyet, Sözcü, Akşam ve diğer çeşitli gazetelerle mukayese edildiğinde tarafsız olduğunu rahatlıkla fark edebilirsiniz.

Sürekli güncellenen yapısı ile son dakika haberlerini sunan ve kaliteli yayın anlayışından taviz vermeyen Haberler.com mobil Android cep uygulamasının arayüzü ve tasarımı da sürekli güncellenmekte olup kullanıcılara en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Haber: Son Dakika uygulama nasıl indirilir?

En çok sevilen ve indirilen haber uygulamalarından biri olan Haberler aşağıdaki bağlantı adresi kullanılarak Google Playsiz ,Android telefon ve tablet için indirilebilir. Bunun yanında uygulama güncelleme ve yükleme için mağaza üzerinden veya apk formatında haber aracını ücretsiz indirebilirsiniz. Haberler gazete okuma yükleme, Haberler mobil cep uygulama güncelleme için linki kullanın.

 Haberler Google Play indir

Sürüm bilgisi: 1.2.9

Boyut: 3.3 MB

Kategori: Gazete

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 27 Mart 2016

Destekleyen cihazlar: Android 4.0 ve üzeri

Haberler apk indir