Gurushots (Beta) indir

0
10

Nedir?

GuruShots (Beta) fotoğraf paylaşım ve yarışma uygulamasıdır. Amatör ve profesyonel fotoğraf tutkunlarının bir arada fotoğraf paylaşmasına ve yarışmasına olanak sağlamaktadır.

Ne işe yarar?

Fotoğrafların paylaşılarak milyonlarca kullanıcı tarafından değerlendirilmesini, fotoğraflar hakkında geri bildirim alarak fotoğrafçılık alanında gelişim sağlamayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda başka fotoğrafçıların fotoğraflarına da oy vermeyi sağlayarak bu konuda örneklerin görülmesini sağlar. Böylelikle fotoğrafçılık becerilerinin artmasını sağlayan en iyi uygulamadır.

Neler sunuyor?

Fotoğraf çekerek paylaşmayı, yarışmalara katılarak ödüller kazanmayı ve fotoğrafların sergilenmesi sağlamaktadır. Fotoğrafların milyonlarca kişi tarafından değerlendirilmesini, bu alanda kendini geliştirmeyi sağlamaktadır. Bu konuda yapılan yarışmalar adil, tarafsız ve gelişime yönelik olmaktadır. Yarışma esnasında fotoğraf değiştirerek oylamada lehte yükselme olanağı sunmaktadır.

Özellikleri?

Fotoğraf çekme faaliyeti ister profesyonel kamera ister ise cep telefonu kamerasıyla olması fark etmeden yarışma ve sosyalleşme imkanı vardır. Fotoğrafların yarışma esnasında ödül kazanılması durumda dünyanın dört bir yanındaki fotoğraf sergilerinde sergileme imkanı vardır. Uygulama içi satın almalar içermektedir.

Nasıl kullanılır?

GuruShots (Beta) Facebook, Instagram veya üyelik için gerekli elektronik posta adresi ile bağlanarak fotoğraf yüklenir. Fotoğrafların çekildiği makinelerin bir önemi bulunmamaktadır. Fotoğraf yükledikten sonra diğer kullanıcıların fotoğraflarına oy verin, yorum yapın. Bu sayede kendi fotoğraflarınızın görülmesi artacaktır. Fotoğraf değerlendirme ve diğer kullanıcıların fotoğraflarını inceleyerek fotoğraf değiştirip, fotoğraf eklenerek puanların yükselmesini ve Guru olma yolunda ilerlemek çok kolay ve eğlenceli hale gelecektir.

Puanlar artıkça yarışmaları kazanma imkanı artacaktır. Yarışma esnasında uygulama fotoğraflarınıza nasıl yorum yapıldığını kaç puan alındığını gösterecek, fotoğraf değiştirme imkanı sunacak, alınan puanı sosyal medya hesaplarından paylaşılabilecektir. Diğer yarışmacıların fotoğraflarına oy verme, yarışmayı kazanarak guru olan kullanıcıların fotoğraflarını inceleme imkanı bulunmaktadır. Tam zamanlı olarak fotoğrafların yarışma içerisinde ilerleme takip edilebilecektir. En çok oy alma durumuna göre değiştirilecek fotoğraflarla ödül kazanılması halinde uluslararası alanda fotoğraflarınız sergilenecektir.

Nasıl indirilir?

Android ve ios işletim sistemi tabanlı akıllı cihazlara Google Play Store ve Appstore vasıtasıyla kolayca indirilebilmektedir. Bu platforma sahip cihazlara indirilen uygulama kurularak Facebook, instagram veya üyelik hesabı ile kullanılmaya başlanabilir.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Tıklayınız