Grumpy Cat : Ready, Set, NO – Çok Yakında

0
324

Belki bilenler bilir, Grumpy Cat, gerçek ismi Tardar Sosu olan kedi internetteki capleriyle büyük bir ilgi oluşturdu. Genellikle üzgün tarzı onu sevilen sayılan bir cisme dönüştürdü. Şimdilerde ise bu kadar çok sevilen Grumpy’nin kendine ait bir mobil oyunu olacak.

Grumpy Cat – Ready, Set, NO ismiyle çıkarılması planlanan oyununun sloganı için de “Dünyanın oynayacağınız en kötü oyunu” deniliyor. Tabii ki bu işin şakası, çünkü oyun kulağa oldukça eğlenceli geliyor. Mario bnzeri yazı tipi başlığına sahip oyunda 60 mini oyun, 4 farklı oyun teması veeee 40’ın üzerinde Grumpy Kedi karakterleri bulunuyor.

grumpy-cat-mobilgim-2

Ücretsiz olarak sunulması, fakat geliştirme için uygulama için satın alma özelliklerinin sunulacağı uygulamada goldfish kullanılacak. Level, karakter ve daha fazlasını satın almak için Goldfish’e ihtiyacınız var. Fakat oyunda altın balık kazanmanın başka yolları da bulunuyor, video reklamlarını seyretmek.

grumpy-cat-mobilgim-1

Grumpy Cat – Ready, Set, No nasıl indirilir, ne zaman çıkacak?

Uygulamanın aralık ayında Google Play Store ve Apple (iTunes)’a geleceği biliniyor. Bu yüzden şimdilik Grumpy Cat Android (Apk), iPhone indirme linkleri mevcut değil. Yeni bilgilere ulaşmak için beklemede kalın.

Grumpy Cat uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?