Google Slaytlar indir

0
9

Nedir?

Google slaytlar mobil akıllı telefon, tabletler sunu hazırlama için geliştirilmiş bir uygulamadır. Uygulama sayesinde çevrim içi ve çevrim dışı slayt hazırlanıp, sunum yapılabilmesini, paylaşılabilmesini, aynı dosya içerisinde çalışma arkadaşları ile çalışabilme imkanı sunmaktadır.

Ne işe yarar?

Akıllı telefonlarda ve tabletlerde sunu hazırlama, düzenleme, paylaşmayı kolaylaştıran ücretsiz bir programdır. Mobil cihazlara doğrudan sunum yapılabilmesi, görüntülü görüşme esnasında sunum yapabilmeye olanak sağlar. Takvime davetlerine eklenmiş toplantılara görüntülü olarak katılabilmeye olanak sağlamaktadır.

Neler sunuyor?

Sunuların hazırlanması esnasında danışmak istenen kişiler ile paylaşılmasını, üzerinde çalışma yapabilmeyi sağlamaktadır. Google desteği ile ve otomatik kayıt özelliği sayesinde iş arkadaşları veya çalışma ekibi içerisinde slayt ekleme, çıkarma yapılabilir. Microsoft Office desteği sunulması sayesinde power point programında hazırlanan bir sunu kolayca aktarılabilir. Mobil cihazlarda düzenleme, paylaşma kaydetme sağlanabilir. Görüntülü görüşmeler esnasında sunum yapılabilmektedir. Çalışma arkadaşlarına göre düzeltme, görme yetkilerinin verilmesine sağlayarak gereksiz müdahalelerin önüne geçilebilir.

Özellikleri?

Microsoft Office desteği sunulmaktadır. Slayt geçmişleri sınırsız süre Google hesabının kotasına dahil edilmeden kaydedilmektedir. Böylelikle geçmiş görüntülenerek geri alınabilecektir. Çevrim içi ve çevrim dışı kullanım sunar. Çevrim içi ve dışı kullanım özelliği sayesinde son ana kadar slaytlar üzerinde çalışılmasına olanak sağlar. Resim, grafik, nesne ve şekiller eklenebilir. Animasyonlar etkinleştirilerek metin eklenebilmektedir. Birçok farklı dosya biçimi dönüştürülebilmektedir. Dönüştürülen dosyaların orijinal hali bozulmaz. Yorum eklenebilir ve yorumlara cevap verilebilmektedir. Doğrudan mobil cihazlara sunum yapılabilmektedir. Planlanmış toplantılar için otomatik olarak görülmesi sağlanabilir.

Nasıl kullanılır?

Mobil cihazlara yükleme yapılarak kullanılmaktadır. Google play store dan kolayca indirilebilir. Keşfedin bölümü ile özellikler keşfedilerek yeni slaytlar oluşturulabilir veya mevcut slaytlar üzerinde çalışılabilir. İnternet bağlantısı olmadan da kullanılabilmektedir. Google E-tablo ve Google dökümanlar ile beraber kullanılabilmektedir.

Nasıl indirilir?

Google slaytlar indirilebilmesi için android, ios tabanlı işletim sistemine sahip mobil akıllı cihaz veya tablete ihtiyaç duyulmaktadır. Google hesabının olması gerekmektedir. Google play store android cihazların indireceği kaynaktır. Appstore ise ios tabanlı iphone ve ipadlerin kullanacağı kaynaktır. İnternet bağlantısına sahip bu cihazlarla kolayca indirilip kurulduğunda çevrim içi ve çevrimdışı kullanılabilme imkanı sağlar.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Tıklayınız