Android için Google Slayt indir

0
905

Google Slayt, Android telefon ve tabletlerde slayt hazırlamanızı sağlayan uygulamadır. Desktop cihazların yanısıra eğer mobil cep cihazınız üzerinden sunu hazırlamak istiyorsanız Google Slaytlar uygulamasını kullanın.

Google Slayt’ın özelliklerine değinecek olursak, uygulama size slayt oluşturma ve farklı cihazda hazırlanmış sunuyu görüntüleme ve değiştirme olanağı sunuyor. Örneğin; çalışma arkadaşlarınızla, ödev veya bir panel için sunu hazırlamanız gerekiyor. Bunu aynı anda gerçekleştirmeniz mümkün. Microsoft Powerpoint destekli olan uygulama ile ppt ve pptx uzantılı dosyaları açabilir, üzerinde düzenleme yapabilir ve kaydedebilirsiniz.

Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı çalışan Google Slaytlar’da slayt ekleme, slayt silme, metin ekleme, yazı fontu ayarlama, yazı ortalama, konumlandırma, boyut büyütme, resim ekleme gibi düzenlemeler yapılabilir. Hazırladığınız sunuyu tablet veya telefon üzerinden başlatabilir, dilerseniz cihaz üzerinden sunum yapabilirsiniz. Son olarak uygulamada yaptığınız değişiklikler anında kaydedilir ve kapanma durumunda herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak Google sunum hazırlama programına apk formatında telefona yükleme yaparak (Google Playsiz) veya uygulama mağazası üzerinden indirerek sahip olun.

Google Play indir

Sürüm bilgisi: 1.6

Boyut: 39.2 MB

Kategori: Araçlar

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 21 Mart 2016

Destekleyen cihazlar: Android 4.1 ve üzeri

Google Slayt apk indir