Android için Google+ (Plus) indir

0
918

Google+ (Plus) Android için özel olarak geliştirilen sosyal medya uygulamasıdır. Facebook’a rakip olarak ortaya çıkan ve özellikle Android kullanıcıları için geliştirilen platform, ilgi alanları keşfetme, güncel olayları takip etme, arkadaşların paylaşımlarını görüntüleme, bağlantılar paylaşma gibi olanaklar tanıyor.

Facebook benzeri bir uygulama olan Google+’ta tanıdıklarım, arkadaşlarım, ilgi alanları gibi farklı halkalar bulunuyor ve takip etmek istediğiniz herhangi bir kişiyi  veya şeyi bu çevrelere ekleyebiliyorsunuz. Zaman tüneli üzerinden ise takip ettiğiniz kişilerin paylaşımlarını görüntüleme, link paylaşma, fotoğraf ve video paylaşma gibi özellikleri kullanabilirsiniz.

Sade arayüzü ve gelişmiş iç özellikleriyle kullanıcıların neredeyse tüm ihtiyacını karşılamaya aday uygulamalardan biri olan Google, Plus üzerindeki kitle toplama isteğini gerçekleştirememiş olsa bile mevcut aktif kullanıcılar arasındaki interaktif iletişim ileride gelişebileceğinin sinyalini veriyor.

Eğer siz de kendinize yeni bir sosyal medya paylaşım uygulaması arıyorsanız ilk tercihlerinizden biri Google Plus olabilir ve aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak Google Playsiz, Google Plus indirme (apk) veya uygulama mağazası üzerinden yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Google Play indir

Sürüm bilgisi: 7.4.0

Boyut: 22.2 MB

Kategori: Araçlar

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 21 Mart 2016

Destekleyen cihazlar: Android 4.0.3 ve üzeri

 Google Plus apk indir