Google Play Store v6.5.87 apk indir

0
739

Google Play, Android 6 Marsmallow işletim sisteminin çıkmasıyla yeni güncelleme getirdi ve materyal tasarıma eşlik etti. Google Play Store adında yayımlanan güncellemeyi Android telefon ve tabletler için apk olarak indirebilir, uygulamanın yeni sürümünü cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Gelen yeni güncellemesiyle arayüzünde ufak değişikler yapan Google, Play Store (Uygulama mağazası)’a yeni erişimler eklemiş. Google Play Store apk’da görülen en önemli değişiklik ise yeni ödeme sistemi. Google Play Store içerisinnden “Hesabım” alanına giderek satın aldığınız uygulamaları veya alışverişle ilgili bütün herşeyi daha kolay yönetebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Google Play Store apk  indirebilirsiniz. Google Play’in güncel ve son sürümünü indirmek için buradan indirme yapabilirsiniz. Zippyshare aracılığıyla yapacağınız indirme apk formatındadır. Google Play yalnızca Android cihazlara yüklenebilir. iOS, Windows Phone ve Blackberry cihazlarına Google Play yüklemek farklı tabanlarda çalıştığı için mümkün değildir.