Android için Google Play Oyunlar indir

0
2042

Google Play Oyunlar uygulaması mobil cihazlarda oyunlara ilgi duyan kullanıcıların sahip olduğu profil ile dilediği oyunu oynayabilmesini sağlayan bir Google aracıdır. Android işletim sistemi bulunan telefon ve tabletler için ücretsiz olarak yükleme yapabileceğiniz Google Play Oyunlar farklı cihazlarda oturum açma, başarı istatistiklerini Google Plus’ta paylaşma, oyun videosu çekme, Youtube’da oynanan oyunun videosunu yayımlama gibi olanaklar tanıyor.

Aksiyon, spor, arcade, macera, bulmaca, puzzle, yarış ve diğer çeşitli kategorilerde bulunan oyunlara Google Play Oyunlar üzerinden ulaşın. Mevcut olan mobil cep cihazın dışında, farklı aygıtlarda Google Play hesabınızı açarak size tanımlı profil üzerinden oyununuzu tamamlayın, bir sonraki seviyeye geçin…

Tek hesapla birden fazla oturum açma imkanı sunan Google Play Oyunlar’ın diğer özellikleri ise şu şekilde:

  • Oyun görüntü videosu alma, kaydetme ve oyun videosu Youtube’da paylaşma,
  • Oyuncu profilinizi geliştirin, deneyim puanınızı arttırın ve arkadaşınızın önüne geçin,
  • Örneğin; Samsung Galaxy S4’te yarım bıraktığınız oyuna HTC Desire’da giriş yaparak devam edin.
  • Uygulama içerisindeki görevleri yerine getirin, farklı başarı ödüllerin sahibi olun. Kendinizi diğer game playerlarla karşılaştırın.

Google Play Oyunlar nasıl indirilir?

Aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak Google Playsiz (apk indirme) yükleme veya uygulama mağazası üzerinden edinme işlemi gerçekleştirilebilir. Apk dosyasını indirerek güncelleme yapılabilir.

Google Play’den indir

Sürüm bilgisi: 3.6

Boyut: 29.0 MB

Kategori: Araçlar

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 23 Mart 2016

Destekleyen cihazlar: Android 2.3.2 ve üzeri

Google Play Oyunlar apk indir