Google Ödüllü Anketler İndir

0
87

Nedir?

Google ödüllü anketleri, Bir başka adı ile Google ödüller Google survey tarafından yapılan kısa anketleri cevaplandırılabilmesini sağlayan ve cevaplandırılan anketler karşılığında Google play kredisi kazanabilmeyi sağlayan bir uygulamadır.

Ne işe yarar?

Google tarafından geliştirilen anketlere katılarak cevaplandırılabilmesini ve cevaplar neticesinde Google play kredisi kazanılabilmektedir. Google play kredisi Google play store’un her alanında kullanılabilmektedir. Kazanılan paralarla kitap, film, uygulama satın alınabilmektedir.

Neler sunuyor?

Kısa ve kendi düşüncelerini ifade edilebilecek anketlere katılabilmeyi sağlanmaktadır. Kısa anketlere cevap verilerek Google play Store’da kullanılabilir ödül kazanabilmektedir. Anketlerin soru sayısı değişiklik göstermektedir. En fazla 6 sorudan oluşmaktadır. Soru sayısına göre ankete verilen ücrette değişmektedir.

Özellikleri?

Google ödülleri üyelik yapılması ve bu üyeliğin onaylanarak kullanılmasını gerektirmektedir. Belirli olmayan aralıklarla yapılan anketler bulunmaktadır. Anketlerin soru sayısına göre Google play parası kazanılabilmektedir.

Nasıl kullanılır?

Android cihazlar için Google play Store’den indirilerek kullanılabilmektedir. İndirilen uygulama kurulumu yaptıktan sonra açılmalıdır. Google ödülleri uygulamasına üye olmak gerekmektedir. Bu uygulamanın üyeliği uygulama içinde açılan kimlik bilgileri, adres bilgilerini belirten form sayesinde yapılmaktadır.

Google play kredisini bu alanda kullanılacak gmail adres bilgileri doğrulanarak kullanılabileceğinden bu bilgilere ne yazıldığı unutulmamalıdır. Bu formun doldurulması gerekmektedir. Bazı bilgilerin mahremiyeti gereği beyan etmek istemiyorum seçeneği bulunmaktadır. Bu bilgiler doldurulduktan sonra devam edilmesi halinde deneme anketinin doldurulması gerekmektedir. Bu anket doldurulup gönderildiğinde hesap doğrulama işlemi başlamaktadır. Hesap doğrulama işleminin süresi değişiklik göstermektedir. Hesap doğrulama işlemi yapıldıktan sonra gönderilen anketler cevaplanabilecektir.

Hesap doğrulama işleminin tamamlanabilmesi için bazen ilk anketlerden farklı anketlerle hesap doğrulama işlemi yenilenebilmektedir. Bu anket doldurularak gönderilmesini sonucu hesap doğrulama işlemi tamamlanabilmektedir. Bakiyede biriken Google play kredisi Google play Store’de girilerek beğenilen ücretli uygulama, oyun, kitap satın almak için ödeme seçeneğine Google play kredisi ile öde seçeneğini seçmek gerekmektedir. Bu sayede birçok ücretli uygulama, film, müzik, kitap, oyun edinilebilecektir. Satın al butonuna bastıktan sonra ardından Google ödüllerinde girilen gmail adresinin şifresini girerek onayla seçeneğini seçerek ödeme tamamlanacaktır.

Nasıl indirilir?

Android işletim sistemini kullanan cihazlar için Google play store’dan indirilerek kullanılabilir.

Hilesi var mı?

Google Ödüllü Anketler Hilesi var mı bilmiyoruz ama Google Hileyi sevmez.

 

Google Play İçin İndir

 

Tıklayınız