Google Haberler Ve Hava Durumu indir

0
49

Google Haberler Ve Hava Durumu Nedir?

Google tarafından sunulan ve birçok kişi tarafından kullanılan Google Haberler Ve Hava Durumu uygulaması, bir işlem ile tüm dünya geneli haberlere ve hava durumuna ulaşmanızı sağlayan bir uygulamadır. Kullanıcı dostu olan Google Haberler Ve Hava Durumu uygulaması ile Android 4.0 ve üzeri sürüm kullanan bütün cihazlarda kullanılmaktadır.

Google Haberler Ve Hava Durumu Ne İşe Yarar?

Google Haberler Ve Hava Durumu uygulaması ile yerel haberleri, başlıkta bulunan haberleri ve her bölgenin hava durumunu kapsamlı bir şekilde görmenizi sağlayarak kişiselleştirmenize yardımcı olur.

Google Haberler Ve Hava Durumu Neler Sunuyor?

Son derece kapsamlı olan Google Haberler Ve Hava Durumu uygulaması 75.000 yayıncıdan alınmış olan bir içerik sunmaktadır. AMP ile bilgilerin anında yüklenip okunmasını sağlar. En çok okunan haberleri, spor ve teknoloji ile ilgili güncel bilgileri ve hava durumu kategorilerini hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.

Google Haberler Ve Hava Durumu Özellikleri?

Her ülkeye özel 60 ayrı sunumu olan Google Haberler Ve Hava Durumu uygulamasını tamamen kendinize özel hale getirebiliyorsunuz. Ayrıntılı makaleler sunan uygulamada düşünce yazıları ve yerel görüşleri de görebilirsiniz. Farklı bakış açılarının yer aldığı makalelerden istediğinize dokunarak yeni bilgilere anında ulaşabilirsiniz. Güncelleştirilmiş yeni versiyonu ile Android cihazlarda 4.00 ve üzeri sürümlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Google Haberler Ve Hava Durumu Nasıl Kullanılır?

Google Haberler Ve Hava Durumu uygulamasını kullanmak çok kolaydır. Hem Türkiye hem de Dünya gündemine bağlı olan bütün yeni bilgileri öğrenebileceğiniz Google Haberler Ve Hava Durumu uygulaması ile dilediğiniz şehre ait hava durumu bilgilerini de öğrenebilirsiniz.

Android uyumlu tablet ve telefonlarda kullanılabilen Google Haberler Ve Hava Durumu uygulamasının kullanımı son derece kolaydır. Türkçe dil desteği ile kullanılan Google Haberler Ve Hava Durumu uygulaması hem modern hem sade hem de pratiktir.

Ana ekranda görülen haber başlıklarından istediğinizi seçerek bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sayede her haber istediğiniz anda ekrana gelmektedir. Ayrıca haberleri hem kategori hem de şehir bazında filtreleyerek ilginizi çeken haberleri öğrenebileceksiniz.

Google Haberler Ve Hava Durumu Nasıl İndirilir?

Google Haberler Ve Hava Durumu uygulamasını indirmeniz çok kolay. Google Play Store uygulamasına girerek Google Haberler Ve Hava Durumu uygulama adını arama yerine yazıp çıkan ekrandan yükle seçeneğine tıklayarak indirebilirsiniz.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Tıklayınız