Google E-Tablolar indir

0
51

Nedir?

Google’ın hayatımızı kolaylaştıran uygulamalarından biri olan E-Tablolar, herhangi bir yazılım gerektirmeden çevrimiçi tablo hazırlamanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Diğer kullanıcılarla da eş zamanlı olarak tablo hazırlayabileceğiniz bu uygulama ile Microsoft Excel programı ile oluşturduğunuz dosyaları kolaylıkla açabilir, düzenleyebilir hatta isteğinize göre .csv, .txt, .ods veya .pdf dosya türünde kaydedebilirsiniz.

Ne işe yarar?

Google E-Tablolar (Google Sheets) uygulaması ile telefonunuzdan kolayca e-tablo oluşturabilir, basit grafikler çizebilir, formüller oluşturabilir ve hücrelere istediğiniz veriyi girebilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz dosyayı istediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz. İnternetiniz olmasa bile e-tablolarda çalışabilirsiniz. Ayrıca Microsoft Excel’de tasarladığınız dokümanlarınızı Google E-Tablolar uygulaması ile mobil cihazınızda düzenleyebilirsiniz. İşletmeciler, öğrenciler ve analizle uğraşan kişiler tarafından beğeni ile kullanılabilecek Google E-Tablolar uygulaması ile verilerinizi istediğiniz yerde düzenleyebilirsiniz.

Neler sunuyor?

Google E-Tablolar uygulaması birbirinden farklı ve renkli grafikler ile çarpıcı sunumlar hazırlamanıza yardımcı olurken, bünyesindeki birçok fonksiyon ile çalışmalarınızın verimini arttırmaktadır. Özel fonksiyonların yer aldığı E-Tablolar ile etkili çizelgeler hazırlayabilirsiniz.

Özellikleri?

Google tarafından ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Google E-Tablolar ile tablolarınızı ister tek başınıza düzenleyebilir isterseniz eş anlı olarak farklı kullanıcılarla birlikte düzenleyebilirsiniz. Çalışırken sohbet edebileceğiniz bir altyapıya sahip olan Google E-Tablolar uygulaması, Google’ın Chrome tarayıcısı ile de uyumlu olarak çalışmaktadır. Ayrıca Styles eklentisi ile de e-tablolarınıza renk katabilir, mobil cihazınızla harikalar yaratabilirsiniz.

Nasıl kullanılır?

Birçok profesyonel analizi yapabileceğiniz bu uygulamayı kullanmak ise çok kolaydır. Mobil cihazlar ile yüzde yüze uyumlu olarak tasarlanan Google E-Tablolar’ı hiçbir ek aparata gerek kalmadan sadece cihazınızın ekranına dokunarak kullanabilir, klavye yardımı ile veri girişi yapabilir ve düzenleyebilirsiniz. Google E-Tablolar uygulaması her cihazda kolay, sorunsuz ve hızlı çalışabilecek şekilde yapılmıştır.

Nasıl indirilir?

Hızlı grafik ekleme, tek dokunuşla analiz etme gibi birçok özelliğin bulunduğu Google E-Tablolar’ı Android veya İOS işletim sistemli cihazınızın uygulama pazarından kolaylıkla indirebilir ve kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Uygulama pazarından ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama cihazınızda oldukça az yer kaplamakla beraber, uygulamayı kullanarak dosyalarınızı güvenli bir şekilde kaydedebilir veya başka bir cihaza aktarabilirsiniz.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Tıklayınız