Google Duvar Kağıtları İndir

0
24

Google Duvar Kağıtları Nedir?

Birbirinden güzel hazır duvar kağıtlarının, kendinize ait fotoğraflarınızın, Google earth fotoğraflarının veya Google+ dan resimlerden birinin kullanılarak ekranda istenen sıklıkla değişmesini sağlayan android telefonlar için rutinlikten kurtaran eğlenceli bir uygulamadır.

Google Duvar Kağıtları Ne işe yarar?

İstenen sıklıkla değişen fotoğraf ve manzara resimleri sayesinde rutinin dışına çıkılmasını sağlamaktadır. Uygulama içerisinde hazır ve sürekli güncellenen duvar kağıtları, Google earth tarafından sunulan birbirinden eşsiz manzaralar, Google+ da bulunan resimler ve diğer iş ortakları tarafından sunulan resimler arasından her gün farklı bir resim sunulması ile mobil telefonu eğlenceli hale getirmektedir.

Google Duvar Kağıtları Neler sunuyor?

Fotoğraf değişimi sıklığının ayarlanabilmektedir. Google Earth, Google +, diğer iş ortakları tarafından sunulan manzara resimlerini ve fotoğrafların kullanımı sağlamaktadır. Bu sayede her an için çoğalan seçeneğe sahip olunabilecektir. Kişisel fotoğrafların günlük değişen duvar kağıdına dahil edilmesini sağlamaktadır. Ana ekran görüntüsü ile kilit ekran görüntüsünün farklı kullanılmasını sağlar. Kategori seçeneği ile duvar kağıtlarının istenen kategoride seçilerek tercihler doğrultusunda değişimi sağlanabilir. Her gün yeni bir duvar kağıdı sahibi olunarak her farklı eğlence çıkarılabilir.

Google Duvar Kağıtları Özellikleri?

Google Earth tarafından sunulan çok sayıdaki fotoğraf arasından, Google+ ve diğer kişilerin paylaştıkları fotoğraflar ve resimler kullanılabilecektir. Kilit ekranı ile ana ekran arasında farklı resim seçilebilmesi ile özel resimler için mahremiyet sağlanabilmektedir. Kategori seçmeye olanak vererek her gün farklı bir duvar kağıdının görüntülenmesi sağlanabilmektedir. Kişisel fotoğraf arşivi de fotoğraf döngüsüne dahil edilebilmektedir. Bu sayede telefon duvar kağıdının kişiselleştirilmesini sağlamaktadır.

Google Duvar Kağıtları Nasıl kullanılır?

Google play store’dan duvar kağıtları uygulamasının indirilmesini müteakip kurulan uygulama kullanılmaya başlanabilir. Uygulama seçenekleri bölümünden fotoğraf ve resim kaynakları seçilmeli ve duvar kağıtlarının değişim periyodunu seçmek yeterli olacaktır. Uygulama kullanılırken kişisel fotoğraf ve videoların paylaşılabilmesi için uygulamanın medya klasörüne erişim izninin verilmesi gerekecektir. Bu izin verilmemesi durumunda sadece uygulamada sunulan duvar kağıtları kullanılacaktır. Telefon depolama alanının günlük sunulan duvar kağıdını görüntülemek ve mevcut fotoğraflar arasından seçim yapılabilmesi için yeterli alan olmalıdır.

Google Duvar Kağıtları Nasıl indirilir?

Google play store girilerek ücretsiz olarak indirilebilerek her gün değişen görüntülerin keyfi çıkarılabilecektir.

Google Play İçin İndir

 

Tıklayınız