Google Chrome apk indir

0
2080

Google Chrome Web tarayıcısı, Android telefon veya tabletiniz için ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamadır. Android için Google Chrome indirebilir, uygulamanın size sunduğu avantajları kullanarak internette hızlı ve kolay bir şekilde gezintiye çıkabilirsiniz.

Google tarafından geliştirilen Chrome  en çok indirilen internet tarayıcılarının başında geliyor. Eğer siz de desktop cihazınızın yanısıra mobil cihazınızda da Chrome’un bulunmasını istiyorsanız aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Sürekli güncellenen ve kullanıcılara en üstün hizmeti vermeyi amaçlayan Chrome’un başlıca özellikleri arasında şunlar yer alıyor:

  •  Senkronizasyon: Google Hesabınız sayesinde dizüstü, masaüstü, telefon ya da tabletinizin yer işaretlerini, parolalarını, geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz.
  • Veri Tasarrufu: İnternet paketini ay sonuna kadar yetiremeyenler için geliştirilen tasarruf özelliği ile, %50’ye kadar daha az internet harcayabilirsiniz.
  • Hızlı Gezinme: Arama sonuçlarına çabuk ulaşın, akıllı arama sayesinde ziyaret ettiğiniz sayfalara daha hızlı erişin.
  • Ses ile Arama: Harfleri kullanmak yerine sesli arama özelliğini kullanarak arama yapabilirsiniz. Meşgulken, yürürken bu özelliği kullanarak arama sonuçlarını listeyin.
  • Çoklu sekme: Dilediğiniz kadar sekme açabilir, araç çubuğunu kullanarak sekmeler arası geçiş yapabilirsiniz.
  • Gizlilik Modu: Dolaştığınız sayfaların kaydedilmesini, geçmiş aracında görüntülenmesini istemiyorsanız Gizli Modu kullanabilirsiniz.
  • Translate (Çeviri) : Yabancı bir sitede dolaşmak için dil bilmeniz gerekmiyor. Örneğin; İngilizce bir siteye girdiğinizde Türkçe – İngilizce Çeviriyi aktif ederek aradığınızı Türkçe’ye çevrilmiş biçimde görüntülebilirsiniz.

Güncelleme:

  • Hatalar giderildi ve bazı kritik iyileştirmeler yapıldı.

chrome-uygulama-resimler

Uygulama Adı: Chrome

Sürüm bilgisi: 54.0.2840.68

Boyutu: 30.7 MB

Kategori: Tarayıcı

Dil: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 27 Ekim 2016

Destekleyen cihazlar: (Cihaza göre değişir)

Google Chrome:Hızlı ve Güvenli
Google Chrome:Hızlı ve Güvenli

Google Chrome apk indir