Google Camera apk indir

0
990

Google Camera (Google Kamera) apk Android için ücretsiz olarak indirebileceğiniz, akıllı telefonlar ve tabletlerle uyumlu çalışan kamera uygulamasıdır. Google Camera uygulaması sayesinde fotoğraf veya video çekebilir, size farklı çekim mod imkanı tanıyan uygulamayı Türkçe dilde kullanabilirsiniz.

Son derece şık arayüze ve sade tasarıma sahip olan Google Camera, Google tarafından geliştirilmiş olup kullanıcılara farklı modlarda video ve fotoğraf çekme imkanı tanıyor. Eğer sahip olduğunuz kameranın özelliklerinden, efektlerinden ve filtrelerinden memnun değilseniz daha kaliteli ve yaratıcı fotoğraflar çekebilmek adına Android için Google Camera apk 2.4.024 indirebilirsiniz.

Google Camera sayesinde harika panoromalar oluşturabilirsiniz. Bunun yanında selfie (özçekim) düşkünüyseniz kamera uygulaması ile en güzel veya yakışıklı görünebileceğiniz portre fotoğraflar çekebilirsiniz. Google Camera indirmek için sistem gereksinimi Android 4.4 KitKat ve üzeri olmalıdır. İndireceğiniz uygulama Google Camera güncel son sürümüdür. Google Camera apk güncellemesi yapmak veya direk video ve fotoğraf çekme uygulamasını Google Playsiz indirmek için indirme bağlantısını kullanın. Google Play üzerinden buradan yükleyebilirsiniz.

Uygulama Adı: Google Camera

Sürüm: 2.4.024 apk

Program Türü: Video ve Fotoğraf çekme uygulaması

Kategori: Kamera

Uygulama Dili: Türkçe

Yayınlanma Tarihi: 14 Aralık 2014

Android için Google Camera apk indir