Google Benim İşletmem İndir

0
22

Nedir?

Benim İşletmem, kuruluşların ya da işletmelerin arama motorları ve haritalar dahil olmak üzere Google’da yer alan çevrimiçi alanlarını yönetmelerini sağlayan kolay kullanımlı bir araçtır. Google Benim İşletmem tamamen ücretsiz oluşu ile çevrimiçi alanda işletmesini büyütmek isteyen tüm işletme sahipleri tarafından tercih ediliyor.

Ne İşe Yarar?

Benim İşletmem aracı, online platformda müşterilerinizin sizi bulmasını sağlar. İnsanlara işletmeniz ile ilgili bilgiler verebilir, hikayelerinizi sizin aracılığınızla öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Kısacası kullanıcıların sizi bulmalarını kolaylaştırabilirsiniz.

Neler Sunuyor?

Bu araç, işletmeniz ile ilgili tüm bilgilerinizi yönetmenizi sağlıyor. İşletmenizi sanal ortamda arayan kişiler, eklediğiniz tüm bilgilere ulaşabiliyor. İşletmenizin ne ile ilgili olduğu, haftanın hangi günleri çalışıldığı veya günün hangi saatleri erişilebilir olduğunuzun bilgisi Benim İşletmem aracı sayesinde kullanıcılar tarafından çok çabuk öğrenilebiliyor. İşletmenizi Google Adwords gibi kampanyalarla destekleyebilirsiniz. Firmanızın reklamını doğru hedef kitlenin önüne sunabilmek, marka bilinirliği açısından yarar sağlayacaktır.

Özellikleri?

Bu araç sayesinde, işletmeniz ile ilgili girdiğiniz tüm bilgileri dilediğiniz zaman güncelleyebilir ya da doğruluğunu onaylatabilirsiniz. Bu sayede kullanıcılar işletmenize güven duyar. İşletmenizin bir web sitesi ya da sosyal medya hesabı varsa bu araç sayesinde kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Kullanıcı sanal ortamda istediği işletmenin bilgilerine ulaşabildiği zaman güven duygusu artacaktır. Kurumsal işletmelerin fiziki varlıklarının yanı sıra, çevrimiçi ortamda da var olmaları işletmeler açısından artı puandır.

Nasıl Kullanılır?

Google yönlendirmeleri sayesinde bu fonksiyonel aracı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. “Hemen Başlayın” butonu sizin için ilk basamak olacaktır. Google yönlendirmelerini takip ederek işletmeniz ile ilgili eklemek istediğiniz tüm bilgileri gerekli yerlere ekleyebilirsiniz. Google Benim İşletmem aracının adımlarını izlemeniz yeterli olacaktır. Unutulmaması gereken en önemli ayrıntı ise işletmenizin doğrulanmasıdır. Tarafınıza gönderilecek olan doğrulama e maili veya sms kodlarını dikkatli takip etmelisiniz. İşletmenizin onay almadan Google’da görünmeyeceği unutulmamalıdır.

Nasıl İndirilir?

Google Benim İşletmem aracına web üzerinden ulaşabileceğiniz gibi, IOS ya da Android alt yapılı telefon veya tabletlerinize de kolayca indirebilirsiniz. Hata düzeltmeleri ve kalıcı yenilemelerle sık sık güncellemeler alan bu aplikasyon sayesinde mobil olarak işletmenizi takip edebilir, firma bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

Tıklayınız