Android için Google indir

0
1211

Google uygulaması, Android işletim sistemi yüklü olan Samsung Galaxy, HTC, LG, General Mobile, Sony Xperia, Xiomi ve diğer çeşitli telefon ve tabletlerde hazır olarak gelen arama motorudur.

Web tarayıcıya ihtiyaç duymadan telefonun ana ekranında, widget olarak kullanabileceğiniz Google uygulaması ile sesli arama ve normal arama yapılabilir. İnternette bulmak istediğiniz herhangi bir dosyayı, yazıyı veya görseli en hızlı şekilde ayağınıza getiren Google ile sahip olduğunuz konuma göre en iyi sonuçlara ulaşmanız mümkün.

Bunun yanında normal web aramasının yanı sıra Google ile hava durumu, trafik durumu ve yoğunluğu bilgisine ulaşın. Bu sayede dışarıya çıkmadan hava tahmini ve şehir içi trafik istatistiklerine ulaşarak ne şekilde evden çıkacağınıza veya hangi güzergahları kullanacağınıza karar verin. Ek olarak Google Asistan yardımıyla alarm kurma, size en yakın dükkanı, restorantı yada işletmeyi bulma gibi seçenekleri kullanarak da hayatınızı kolaylaştırın.

Google Asistan’ı hangi sürümler için indirebilirim?

Not: Google Asistan kullanabilmek için Android sürümünün 4.1 ve üzeri olması gerekmektedir.

Google telefona nasıl indirilir?

Google uygulaması telefonlarda yüklü olarak gelse bile bazı modeller desteklememektedir yada yanlışlıkla silen kullanıcılar tekrar indirmeye ihtiyaç duyabilir. Eğer siz de Google uygulamasını Android cep telefonu veya tablet için yüklemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak Google Playsiz indirme (apk) veya uygulama mağazası üzerinden download etme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Google Play’den indir

Sürüm bilgisi: 5.10

Boyut: 29.0 MB

Kategori: Araçlar

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: Ekim 2016

Destekleyen cihazlar: Android 4.1 ve üzeri

Google apk indir