Google Analytics indir

0
621

Google Analytics, web masterların kolayca site analizi yapabilmesi için geliştirilmiş bir platform. İnternet sitesi sahipleri sitelerini Google Analytics’te tanımlatarak sitelerine giren kullanıcıların yaptıkları aramaları, ne kadar süre kaldığını, en çok hangi alanda yoğunlaştıklarını; sitede ne kadar süre kalındığını, hangi yaş aralığının siteyi ziyaret ettiğini ve bunlar gibi daha pek çok durumu öğrenebilir.

İnternet kurtlarının daha kolay iş ve doğru hamle yapmalarını sağlayan Google Analytics uygulaması Android ve iOS işletim sistemine sahip telefonlar, tabletler ve phabletler için ücretsiz olarak indirilebilir. Web site sahipleri platformlarını hem bilgisayar hem de mobil cihazlar üzerinden takip edebilir. Gerçek ile eş zamanlı olarak çalışan Analytics uygulaması sayesinde bilgisayara bağlı kalmadan sokakta,işte internet sitesinin durumunu öğrenebilir.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad modelleri için Google Analytics uygulamasını ücretsiz edinmek istiyorsanız buraya tıklayın. iTunes üzerinden Resmi Google Analtyics uygulamasına sahip olun. Android tabanlı bir mobil cihaza sahipseniz Google tarafından yayımlanmış olan Analytics, Web tarama, izleme, analiz etme uygulamasını buradan bedava olarak indirebilirsiniz.

Not: Google Analytics Türkçe dilde destek vermektedir.

Google Analytics güncel sürümünü Google Play dışında apk uzantısı olarak indirmek istiyorsanız buraya tıklayın.